10 věcí, které muži dělají, ale nemluví o nich.

Jak se chová většina můžů, když je máte z dohledu? Vyzpovídali jsme skupiny můžů, a ti nám otevřeně pověděli jaké jsou jejich zlozvyky, co by nejraději spontánně udělali v určité situaci nebo jak si nenápadně udržují svoje ego v dobré formě!

Vymáčkli jsme z nich opravdu dost a přiznali o sobě následující:

1. O fotbale si čteme skoro každý den minimálně na čtyřech stránkách, i když se jedná o tu samou sportovní zprávu.

2. Tajně toužíme dát si na pozadí mobilu fotku naší sexy přítelkyně. Chceme, aby všichni kolegové věděli, jaká je to kráska, ale na druhou stranu nám to připadá podpantoflácké a neuděláme to.

3. Rádí se občas ukážeme v gay baru, i když jsme heterosexuálové. Baví nás sledovat gaye a nikoho nemusíme ukecávat ani zvát na drink. Většinou je to přesně naopak.

4. Baví nás číst si bulvární noviny, zajímáme se o drby ze života celebrit.

5. V hospodě u kulečníkového stolu se tváříme jako bychom hráli nejvyšší soutěž v billiardu. Je nám úplně jasné, že jen vyhráváme nad našimi opilými kamarády.

6. Žijeme v trvalé obavě, že někdo z důvěrných přátel by mohl naší přítelkyni povědět něco z minulosti, co by mohlo těžce nabourat náš vztah.

7.Často před cizými ženami fantazírujeme a vytahujeme se neexistujícími příhodami ze života. Jsme největšími mistry světa, v čemkoliv.

8. Milujeme hydratační krémy. Naše ruce i tělo musí být hedvábně jemné.

9. Na záchodě si sedáme ve většině případů než si ženy myslí! Je to pohodlnější a můžem si při tom i dyžtak něco přečíst.

10. Neustále si představujeme, jak bychom se vyspali s přítelkyněmi všech našich kámošů.

Celý článek si dovolíme podtrhnout dalšími trapasy nebo zlozvyky, které si muži neuvědomují a dělájí je přímo na veřejnosti nebo v přítomnosti kolegů. Sami se podívejte, jestli jste se s něčím takovým setkali v práci nebo například při nakupování zeleniny v obchodě.

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku! 

Autor:
Publikováno: 4. 10. 2016 18:33 Nahlásit obsah
Témata: Zábava Video