11 tipů, jak zažít opravdové vyvolávání duchů

11 tipů, jak zažít opravdové vyvolávání duchů

Ano, dlouhé podzimní večery, romantika při svíčkách… Vcelku nuda, nemyslíte? Svíčky ovšem nezahazujte, vyměňte svého milovaného partnera za kamarády a udělejte si vlastní duchařskou seanci. Zveme vás do říše tajemna a přidáme taky osvědčené tipy, jak na to!

Spirituální mágové a okultní odborníci tvrdí, že se duchové zemřelých vyvolávají proto, abychom se dozvěděli něco, co je nám, živým bytostem, utajováno. Aby mohlo být vyvolávání duchů úspěšné, musíte v něj skutečně věřit. Musíte věřit v nadsmyslové síly a existenci duchů. Než začnete, vyberte si mezi sebou člověka, který bude představovat médium – prostředníka mezi vámi a světem duchů. Ten pak naváže kontakt s duchem zemřelého. Chcete to také zkusit? Možná, že si váš příliš realistický partner poklepe na čelo se slovy, že se potřebujete vyblbnout, ale vy to určitě berte vážně. Vzpomeňte si třeba na film Šestý smysl.

Kupte si svíčky a pořiďte si spiritistickou tabulku – nebo si ji jednoduše vyrobte, předlohy najdete na internetu. Potřebovat budete ještě předmět, se kterým se bude duch po tabulce hýbat a ukazovat jednotlivá písmena – tuto funkci zastane dobře také sklenice nebo porcelánový talířek, na který nakreslíte šipku. Spiritistická tabulka může vypadat třeba i jako tato níže vyobrazená.

Předem se domluvte, koho budete chtít vyvolávat, zasedněte ke stolu a položte na něj ruce tak, abyste se vedle sedících osob dotýkala malíčky, zavřete oči a soustřeďujte se už jen na své myšlenky. Promlouvat musí jen médium, které ducha osloví, pozdraví, omluví se mu za vyrušování a jakmile se předmět jeho prostřednictvím začne pohybovat, můžete už pokládat otázky. Nezapomeňte závěrem duchovi poděkovat a po ukončení vyvolávání duchů ho hned odvolat.

 

Dobré rady k vyvolávání duchů

1. Nejlepší čas na vyvolávání duchů je od 18. hodiny do 3. hodiny ranní.

2. Nikdy nevyvolávejte ducha jen tak pro zábavu, bez přípravy, nebo když vás k tomu bude někdo nutit.

3. Buďte vždycky nejméně dva, ale čím více osob, tím lépe. Vezměte si na sebe všichni tmavé oblečení, nejlépe černé.

4. V den, kdy chcete mít seanci, nejezte maso, sladkosti, nepijte kávu, alkohol a nekuřte.

5. K noze (nohám) stolu položte pro jistotu stroužek česneku, abyste odpudili astrální vampíry a zlé duchy.

6. Udělejte si čas, jděte na procházku, do lesa, navštivte hřbitov, uklidněte se, meditujte.

7. Před začátkem seance se můžete společně pomodlit a snažte se být uvolněná a v klidu.

8. Berte vyvolávání vážně – pokud bude mezi vám někdo, kdo si bude ze seance dělat legraci, kontakt s duchem se neuskuteční nebo přeruší.

9. Neustále se dotýkejte prsty kontaktní předmětu, tak se totiž vytváří energie, která zásobuje ducha.

10. Podle některých spolků existují dobří a zlí duchové. Nesmíte uvěřit těm zlým, „nižším“, kteří vás budou svádět k nepravostem. Ti „vyšší“ vás prý ale umějí ochránit.

11. Myslete na to, že musíte ducha v klidu odvolat. Nesmíte na to zapomenout, jinak se ho nezbavíte…

Jak se vyvolaní duchové projevují

  • Jejich přítomnost se často projeví závanem studeného vzduchu.

  • Mohou pohybovat nábytkem či stolem nebo na ně mohou klepat – počet klepnutí znamená buď ano, nebo ne.
  • Mohou na sebe upoutávat pozornost rámusem či klepáním v různých předmětech. Někdy tím chtějí upozornit i na nějakou nešťastnou událost nebo úmrtí.
  • Pokud už máte s vyvoláváním praxi a dokážete se s duchy snadno spojit, zkuste vložit do krabičky tužku a papír, převažte ji a zapečeťte. Pak začněte vyvolávat a po deseti až třiceti minutách uslyšíte škrábání tužky na papír – duch pro vás má přímé a jasné sdělení.

foto: shutterstorck.com, magie1.estranky.cz

Publikováno: 17. 10. 2013 00:00 Nahlásit obsah