7 věcí, které zajímají muže, když o vás poprvé zavadí pohledem!

V prvním okamžiku, kdy o vás muž zavadí pohledem, začíná jeho mozek ihned vyhodnocovat situaci. Jde mu samozřejmě o to, či by si s vámi začal nebo ne. Budete se divit! O vaši líbeznost mu vůbec nejde!

Zažila jste někdy ten moment, kdy po vás muž krouží pohledem a z ničeho nic svůj pohled odvrátí? V některých případech by bylo fajn tento okamžik zastavit, a vy byste si mohla užívat splynutí pohledů s tímto dotyčným. Jenže to opravdu není tak jednoduché! Existuje totiž jen pár věcí, na které mužský mozek v okamžiku reaguje. Budete se divit, ale jde opravdu o praktické aspekty udržení rodu!

1. Jak husté máte vlasy

Zkoumání vašich bujných kadeří souvisí s evolucí lidského druhu. Už v jeskyních si pánové všímali bujarého porostu, který jim značil silnou a zdravou ženu. Toto ochlupení si velice vážili i v jiných ženských partiích.

2. Upřímný úsměv

Když se smějete opravdu od srdce, kolem vašich očí se vytvoří malé sympatické vrásky. Muži je na vás vidí hrozně rádi a přitahují jejich pozornost. Tyhle krásné vějířky kolem vašich očí mužům signalizují, že se cítíte uvolněná a veselá.

3. Jak velkou partu lidí kolem sebe máte

Když se někde venku nebo na party ukážete s velkou partou lidí, je velice těžké se dostat k vám a do vašeho povědomí. Pokud nejste moc společenská a vyrážíte ven jen s jednou kamarádkou, taky to není úplně dobře. Muže napadne, že nemá cenu vás oslovovat, neboť nebudete mít to srdce se na kamarádku vykašlat a nechat si veškerou pozornost pro něho. Nejlepší počet je vyrazit si ve třech. Když pláchnete kámoškám kvůli flirtu, oni to ve dvou už nějak zvládnou.

4. Výška vašeho hlasu

Odborné studie ukazují, že muže přitahují trochu výš posazené hlasy, které jsou v davu velice výrazné. Z jakého důvodu? Je to jednoduché, zase v tom má prsty evoluce. Jasný vysoký hlas signalizuje mládí, zdraví, a tedy i dobré předpoklady pro založení rodiny.

5. Poměr mezi pasem a boky

V tomto případě se zase ozývá jednoduchost pračlověčího mozku. Lidští samci instinktivně hledají tu pravou matku pro svoje dítě. Když se pyšníte pasem výrazně užším než jsou vaše boky, berou je jako známku plodnosti, a tudíž patříte do výběru těch, které jsou velice dobré potenciální matky. 

6. Jak se červenáte

Muži si spojují rozzářenou pleť s dobrým duševním zdravím, protože stres a úzkost obvykle odeženou krev z tváří a pleť vypadá bledě. Ničeho se při vašem líčení nebojte a podtrhněte svou krásu nějakou tvářenkou, která vaši jemnou růžovou pleť ještě více připoutá k mužskému oku.

7. Vaše oči

Lidé se soustřeďují na oči mnohem víc než na jakoukoliv jinou část těla. A výrazné nalíčení očí vašeho idola přiměje, aby na vás zíral ještě víc!

 

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku! 

 

Autor:
Publikováno: 4. 10. 2016 19:23 Nahlásit obsah
Témata: Zábava Video