Během ultrazvuku začali rodiče zpívat. Nebudete věřit svým očím, co udělalo miminko v matčině bříšku!

Neuvěřitelný pohled se naskytl mladé mamince Jen Cardinal, která šla ve 14. týdnu těhotenství na ultrazvuk. S doktorem zkusili nenarozenému dítěti zazpívat jednoduchou písničku a to začalo z nenadání tleskat ručičkami do rytmu! Podívejte se na úžasné video, které vás naprosto zbaví dechu!

Rodiče ještě nenarozeného miminka na vyšetření jen tak nezapomenou. Na ultrazvuku bylo vidět, jak malé děťátko, které má teprve 14 týdnů, tleská do rytmu, když jeho matka s otcem začnou zpívat! Jakmile to viděl manžel ženy a její lékař, do zpěvu se také zapojili. Dítě zatleskalo celkem třikrát. Vzápětí však lékař vrátil na monitoru záznam, aby to vypadalo, že plod stále tleská do rytmu. Veselá událost z Velké Británie se rychle stala hitem internetu a zcela ojedinělým okamžikem i mezi lékaři! 

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Napište nám je do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE ho se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 13. 3. 2017 16:10 Nahlásit obsah