Celých šest let si nestříhal svoje vlasy a teď měl projít velkou proměnou. Výsledek vás dostane!

Joe si nechal růst své bujné kadeře po dobu 6 let. Dokonce i jeho přítelkyně si ho nedokáže představit bez dlouhých vlasů. To se však změnilo jedním okamžikem, když si Joeho všiml stylista známé televizní show a moderátorky Rachael Ray. Ihned si ho pozvali do vysílání, které se stalo hitem večera. Koukněte na tu změnu!

Celá věc use udála úplnou náhodou v jedné restauraci, kde filmový štáb pořadu trávil spokojený večer. Jeden z tvůrců si během jídla všiml číšníka, který ho svým vzhledem naprosto odrovnal! Byl malé postavy, baculatý a na hlavě měl obrovský drdol vytvořený z jeho hustých vlasů.

Producent pořadu Ryan ihned věděl, že tento člověk je přesně ten pravý, kterého potřebují pro úspěšný díl pořadu. Vzápětí si číšníka zavolali a obeznámili ho se situací. Ten nabídku s úsměvem přijal a natačení se mohlo začít! Podívejte se s námi na video, u kterého se budete při proměně možná i upřímně od srdce smát!

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 11. 4. 2017 16:22 Nahlásit obsah