Chtěl si z ní vystřelit, tak jí dal na prkýnko sekundové lepidlo. Netušil ale, že své drahé způsobí tohle!

Před sedmi lety youtubeři Nikki a John nahráli na svůj kanál první video. V něm se odehraje pěkně zákeřný prank, který si připravila Nikki na svého přítele. Ta na něj nastražila kšiltovku plnou sekundového lepidla. Johnovi bujné kadeře tímto zásahem byly pořádně znehodnoceny. Podívejte se s námi na tento bláznivý párek šprýmařů!

Jak už bývá pravidlem, historie se opakuje. Stejně je tomu i v následujícím případě, kdy si však vyměnili role. Nyní se jako tvůrce zla předvedl Johny! Ten však svůj kousek posunul ještě o trochu dál. V nenápadném okamžiku se vplížil na toaletu. Na jejím sedátku vymačkal sekundové lepidlo a rychle utekl. Věděl, že v zápětí přiběhne jeho přítelkyně. Opravdu se tak stalo. Nebudete věřit, jak ohromně šťastný je Johny za objektivem kamery. To samé se však nedá říct o jeho přítelkyni, která v některých chvílích vypadá opravdu zoufale...

 

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 28. 1. 2017 15:59 Nahlásit obsah