Cítíte se během prvního rande tak trochu nesví? Vtipné video vám ukáže, co se děje mezitím ve vašem mozku

Jdete na první rande s vaším novým objevem a pravděpodobně budete nervózní. Budete chtít rozhodně zapůsobit svým humorem, inteligencí, sebevědomím a vizáží. Takže si doma na sebe oblečete to nejkrásnější, co ukrývá váš šatník, naladíte se na požadovanou roli neporazitelného a vševědoucího milence a vyrazíte na rande. Realita je ale trochu jiná.

Mnohokrát se stane, že je člověk na prvním rande velice nervózní a dokonce se ho zmocní blok, kdy ze sebe nedokáže vyplodit kloudnou větu. V první řadě je důležité být sám sebou a nepodléhat panice. Je důležité si také uvědomit, že tuto chvíli neprožíváte sami, ale je s vámi člověk, který možná pociťuje to samé ve svém nitru. Proto buďte v těchto chvílích velice uvědomělý a pokuste se naladit příjemnou atmosféru, kterou váš protějšek bude přijímat a vytvářet s vámi harmonické klima vašeho rande. Podívejte se s námi na krátký animovaný film, který vtipně znázorňuje situace během střetnutí muže se ženou...

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 11. 1. 2017 15:00 Nahlásit obsah