Co o vás prozradí vaše ruka? Přečtěte si to v ní!

Co o vás prozradí vaše ruka? Přečtěte si to v ní! Zdroj: topmagazin.sk

Není to jen obyčejné čtení z ruky tak, jak jsme zvyklí. Jde o čtení přímo z prstů na rukou a z jejich jednotlivých částí. Je tedy důležité zvednout ruku a roztáhnout prsty od sebe!

Malíček neboli Merkurův prst

Tento prst vypovídá o vašich instinktech a způsobu, jakým s lidmi komunikujete. Jestliže se ohýbá směrem k prsteníčku, je to důkaz toho, že jste velmi soucitná a citlivá osoba. Pokud se nachází spíše dál od ostatních prstů, značí to originální a nezávislou osobu.

Pokud je malíček dlouhý, dokáže se jeho vlastník lehce naučit cizí jazyky. Pokud je malíček opravdu malý, patří osobě s nedostatkem sebevědomí.

Třetí část neboli špička prstu: Pokud je třetí část neboli špička malíčku dlouhá, patří osobě, která je výřečná, okouzlující a se skvělou schopností vnímat okolí. Pokud je tato část krátká, jde o stydlivou osobu, která má problémy se projevit.

Druhá část neboli střed prstu: Dlouhá střední část malíčku patří lidem, kteří věří praktické medicíně. Krátká část se vyskytuje u lidí, kteří mají stabilní osobnost a dokážou se oddat druhým.

První část neboli kořen prstu: Dlouhou první část neboli kořen prstu má osoba, která má sklony ke svobodě a individualitě. Pokud je tato část krátká, vyznačuje to naivitu.

Prsteníček neboli Apollův prst

Tento prst bývá označován jako symbol kreativity a dokonalosti. Dokáže napovědět o našich schopnostech, postojích k umění, vkusu i stylu.

Pokud je tedy stejně dlouhý nebo delší než prostředníček, reprezentuje to osobu, která nemá strach riskovat. Právě takoví lidé mají sklony k hazardním hrám. Krátký prsteníček říká, že majitel tohoto prstu je přirozeně krásný.

Třetí část neboli špička prstu: Dlouhá špička prstu patří kreativní osobě, která má trochu sklony určité životní situace dramatizovat. Krátkou třetí část vlastní praktičtí lidé.

Střední část neboli střed prstu: Dlouhá střední část prsteníčku symbolizuje osobu se skvělým a vytříbeným vkusem. Potrpí si na stylu a detailech. Naopak krátká část patří osobě, kterou móda a styl příliš nezajímají.

První část neboli kořen prstu: Dlouhý kořen patří osobě s výjimečným vkusem. Krátký kořen prstu vlastní pohodlní lidé, kteří mají rádi jednoduchost.

Zdroj: wikihow.com

 

Prostředníček neboli Saturnův prst

Prostředníček dokáže říci, jakým způsobem máme nastavené naše materiální hodnoty. Jestliže je tedy dlouhý, jde o osobu, která je odhodlaná, ambiciózní a schopná čehokoliv. Takoví lidé mívají vysoké pracovní nasazení. Pokud je však prst krátký, osoba, jenž je vlastníkem, je výstřední a rebelská. Ráda jde proti společenským normám.

Třetí část neboli špička prstu: Člověk s dlouhou částí tohoto prstu by měl být policista, inspektor, výzkumník a vlastně zastávat pozice, jejichž představitelé rádi lpí na detailech, aby odhalili skrytá tajemství. Krátká třetí část patří poslušným lidem, kteří mají rádi svoje pohodlí. Proto raději pracují pomalejším a bezpečným tempem.

Druhá část neboli střed prstu: Dlouhý střed prstu vypovídá o lidech, kteří mají v oblibě přírodní věci, patří tedy především vědcům a také těm, kteří rádi pracují s čísly. Jestliže je však kratší, nasvědčuje to lásku k přírodě a výstřednost.

První část neboli kořen prstu: Dlouhý kořen mají osoby, které mají potřebu mít materiální zabezpečení. Pokud je krátký kořen, mají ho lidé, kteří jsou na své peníze velmi opatrní.

Ukazováček neboli Jupiterův prst

Tento prst nám říká, jak rozumíme sami sobě a světu kolem nás. Pokud se ohýbá směrem k palci, jde o férovou a ambiciózní osobu. Jestliže je dál od prostředníčku, patří nezávislé osobě se sklony k filozofii. A pokud se naklání spíše k prostředníčku, patří starostlivému a soucitnému člověku.

Třetí část neboli špička prstu: Dlouhá špička ukazováčku nasvědčuje, že jde o opravdového intelektuála, který se nejlépe uplatní v politické, právní nebo církevní sféře. Krátká třetí část vypovídá o praktickém člověku, který umí být cynický a spíše se přiklání k materiální části života.

Druhá část neboli střed prstu: Jestliže je dlouhá, jde o osobu, která dobře kontroluje jiné. Krátká střední část patří lhostejným osobám nebo osobám, které nejsou schopny nikomu odporovat.

První část neboli kořen prstu: Dlouhý kořen ukazováčku patří talentovaným lidem ve sportu a i v kulinářském umění. Naopak krátká část patří těm, kteří jsou spíše na logiku.

Zdroj: Shutterstock.com

Palec

Palec reprezentuje sílu vůle, logické schopnosti a také stupeň osobní vitality. Ohebný palec napovídá, že je tato osoba schopná se adaptovat mezi cizími lidmi, které nezná. Pevný palec naopak svědčí o lidech, kteří špatně snášejí změny a jen těžko se vzdají své stávající pozice.

Třetí část neboli špička prstu: Dlouhá část patří rozhodné osobě. Krátkou část mají lidé, kteří mají nedostatek vůle a odhodlání.

Druhá část neboli střed prstu: Jestliže je tato část kratší než ta přechozí, jde o osobu s dobrými instinkty a emocemi. Pokud jsou tyto dvě část stejně dlouhé, patří lidem, kteří mají v oblibě život řízený logikou. Jestliže je střed prstu delší než špička prstu, jde o zamyšlené lidi, kteří jen těžko dokážou přeměnit své myšlenky na činy.

Tak co, sedí to na vás? Podělte se s námi v komentářích!

Autor:
Publikováno: 2. 11. 2016 16:19 Nahlásit obsah