Co váš ukazováček prozradí o vašem charakteru a vztahu k lidem?

Co váš ukazováček prozradí o vašem charakteru a vztahu k lidem? Zdroj: Liekr.com

Každý člověk je jiný a i tvar prstů a nehtů má každý z nás rozdílný. Existují 3 typy prstů, podle kterých lze zjistit, jaký typ člověka jste.

Typ A

Jste spíše introvert a nerad dáváte své city najevo. Obvykle se chováte melancholicky a to vám pomáhá předstírat, že jste silná osobnost. Lidé vás berou jako chladnějšího člověka, ale ve skrytu duše takoví nejste. Jste nezávislá osobnost, která je uvnitř emotivní a citlivá, ale nedáváte to najevo. Naopak ve společnosti se umíte chovat a působíte elegantně. Nesnášíte lháře, podvody a pokrytectví.

FOTO: Liekr.com

Typ B

Nejste příliš zodpovědná osoba. Zodpovědnosti a iniciativě se spíše vyhýbáte, jste raději, když vás někdo vede. Pokud se do někoho zamilujete, je to navždycky. Patříte jen tomuto člověku a věnujete mu veškerou svou pozornost a čas. Jste velmi citlivá osoba, a když se pro něco rozhodnete, tak to také i dokončíte. Při jakékoliv situaci dokážete zachovat klidnou hlavu, i když uvnitř jste rozrušení. Jste velmi zranitelní, proto byste si měli dávat pozor na to, komu důvěřujete. Sníte o tom, že potkáte člověka, který vás bude milovat tak moc, jako jste schopni milovat vy.

FOTO: Shutterstock.com

Typ C

Jste takový menší nervák a je velmi lehké vás vyprovokovat. U ničeho dlouho nezůstanete a málo co dokončíte. Jste zahledění spíše do sebe, ale dokážete respektovat i jiné. Nemáte rádi zbytečné problémy a neradi se pouštíte do věcí, kterým nerozumíte nebo které se vás netýkají. Pokud se s někým hádáte, nemáte problém přijít s omluvou jako první, protože se nedokážete hádat příliš dlouho. Dokážete odpouštět rychle. Chcete, aby vám lidé věřili a dokázali se na vás spolehnout. I vy byste si měli dávat pozor na to, komu věříte. Jste velmi citlivý a zranitelný člověk. 

Autor:
Publikováno: 5. 10. 2016 17:09 Nahlásit obsah