Cool nealko přináší novou osvěžující příchuť Okurka a Limetka

Cool nealko přináší novou osvěžující příchuť Okurka a Limetka Zdroj: www.staropramencool.cz

Společnost Pivovary Staropramen rozšiřuje řadu nealko pivních mixů. Reaguje tak na stále narůstající oblibu tohoto typu nápoje. COOL nealko s příchutí Okurka a Limetka doplní tři stávající příchutě: COOL nealko Grep, COOL nealko Lemon a COOL nealko Bezový květ a Lemongrass.

Oblíbené nealkoholické pivní mixy zaznamenaly během loňského roku obrovský nárůst. Jejich prodeje v maloobchodní síti meziročně stouply o téměř 70 %. Celou kategorii táhnou hlavně nápoje bez obsahu alkoholu.

„Popularita nealkoholických pivních mixů roste už několik let. Zatímco ještě před dvěma lety převažovaly prodeje varianty s nízkým obsahem alkoholu, loňský rok už byl jasně ve znamení nealko mixů,” vysvětluje Tereza Bialožytová, manažerka značky COOL.

Pivní mixy přicházejí na český trh převážně v plechovkách, které jsou v posledních pěti letech nejrychleji rostoucím segmentem. V roce 2013 se v ČR prodalo v plechu jen 10 % veškerého piva, v loňském roce tvořily plechovky ale už 15 % trhu. „Pivní mixy jsou oblíbeným nápojem zejména v průběhu letních měsíců. Lidé si je berou s sebou na dovolenou, chaty, chalupy i do přírody a plechovka je pro tento účel ideálním obalem,” komentuje tento trend Tereza Bialožytová.

Zdroj: www.staropramencool.cz

Zakladatel kategorie pivních mixů značka COOL je dlouhodobě nejznámějším nápojem této kategorie - některou z jejích příchutí ochutnalo podle průzkumu trhu 92 % dotázaných. Konzumenti vnímají její kvalitu, oceňují mimořádnou chuť a spojují si jej s letní atmosférou nebo chvílemi strávenými s přáteli.

Pravidelně také boduje v pivních soutěžích. Naposledy si odnesla bronzovou medaili z Pivexu za COOL nealko s příchutí Bezový květ a Lemongrass.

Nový Cool nealko s příchutí Okurka a Limetka je kombinací osvěžení a plné chuti, která čerpá inspiraci z populárních okurkových limonád a oblíbených pivních mixů Cool. Přijde vhod na výletě, na kole nebo třeba během letní odpolední grilovačky!

Publikováno: 2. 7. 2018 10:18 Nahlásit obsah