Čtenářka píše: 10 sázek, které určitě vyhraješ!

Čtenářka píše: 10 sázek, které určitě vyhraješ!

Rádi se sázíte a neradi prohráváte? Výborně, pak pro vás máme 10 sázek, které vždy vyhrajete.

1. Hoď mincí a řekni:  „Když padne panna, vyhrávám, když orel prohráváš!“ Tvůj kamarád si určitě neuvědomí, že za takových podmínek nemá šanci vyhrát.

2. Navrhni tuhle sázku:  „ Vsaď se, že se nedokážeš dotknout loktu jazykem!“ Každý se rád vsadí, protože to zní snadně. Ale je to nemožné a ty na sto procent vyhraješ. 


3. Vyzvi nejlepší kamarádku: „Vsadím se, že nepřehneš papír víc než sedmkrát!“ I tohle zní jednoduše, ale je to nemožné.

4. Řekni kamarádovi ať si stoupne zády ke stěně. A vsaďte se sním že se nezvládne předklonit a dotknout se rukama země. Výhra je jistá.

5. „Říkej  pořád do kola bílá, bílá, bílá.“ A zeptej se kamaráda „Co pije kráva.“ většina odpoví MLÉKO ...aniž by si uvědomili že je to VODA.

6. Vyhecuj kámošku ať si stoupne do dveří, roztáhne ruce a tlačí jimi minutu proti rámu dveří. Pak ať udělá krok dopředu a pustí ruce volně podél těla. Vsaď se že se ruce jí ruce začnou zvedat.

7. Postav na stránku papíru sklenku plnou vody. Vsaď se, že dokážeš dostat sklenici z papíru aniž by ses sklenice dotkla nebo něco vylila. Pak  uchop papír ze strany a pomalu ho roluj směrem ke sklenici, sklenice se začne pomalu posouvat, tam kam potřebuješ.

8. „Vsadím se že tě nepřinutím abys řekla ZELENÁ!“  „Ok“ - „Jaké barvy jsou na české vlajce?“ - „Modrá- Červená- Bílá“  „Ha řekla jsi červená!“ - „No a nesmím říct přece Zelená?!“ A je to - vyhrála jsi!

9. Navrhni sázku že se s vypláznutým jazykem dokážeš dotknout čela. Uzavři sázku a jde se na to: Vyplázni jazyk a rukou se dotkni čela ... a sázku jsi lehce vyhrála.

10. Vsaď se s kamarádkou že nedokáže sníst za jednu minutu suchý plátek toustového chleba aniž by to čímkoliv zapila! To prostě není v lidských silách.

Publikováno: 17. 9. 2013 00:00 Nahlásit obsah
Témata: Zábava Sázky