Extrémní plastické operace. Jak to dopadá, když se to s nimi přežene?

Extrémní plastické operace. Jak to dopadá, když se to s nimi přežene? Zdroj: wall.alphacoders.com

Plastické operace jsou ve většině případů pro daného člověka spásou z nebes. Většinou totiž lidé podstupují plastické operaci kvůli tomu, že nejsou sami se sebou spokojeni a jedna taková operace dokáže se sebevědomím daného člověka udělat doslova divy.

Ať už se jedná o ženy či muže, téměř nikdo z nás není se svým tělem na sto procent spokojen. Především ženy si nechávají hojně zvětšovat poprsí či zmenšit nos, a když to plastický chirurg provede opravdu šikovně a přirozeně, nejde téměř ani nic poznat. Postupem času se nám také tvoří vrásky anebo nám padají víčka, i v tuto chvíli nám může být tato estetická medicína nápomocná.

Zdroj: nationaldailyng.com Ovšem i zde platí známé pořekadlo – nic se nemá přehánět a jistě nám dáte za pravdu, že co se plastických operací týče, platí to dvojnásob. Není snad totiž nic horšího, než tělo, na kterém nezbyl ani kousíček přirozený a plastické operace bijí přímo do očí.

Jenže někteří do těchto extrémů jdou zcela úmyslně a nikdo a nic jim jejich představu o dokonalém těle nevyvrátí. Jak to tedy vypadá, když se to s plastickými operacemi přepískne?

Autor:
Publikováno: 20. 8. 2018 12:49 Nahlásit obsah