Fotku se svým synkem poslal matce. Kvůli jednomu malému detailu ale obletěla internet

Fotku se svým synkem poslal matce. Kvůli jednomu malému detailu ale obletěla internet Zdroj: viralitycz.tiscali.cz

V dnešní moderní době si se svými blízkými nevyměňujeme pouze SMS zprávy, jak tomu bylo dřív. S nástupem sociálních sítí jsme začali posílat nejrůznější fotografie z našeho života.

Mezi rodinou především posílají rodiče fotky svých dětí, a pokud se jedná o novorozeně, je příval těchto roztomilých foteček ještě větší. Jinak tomu nebylo ani v případě muže na fotografii.

Chtěl se své matce hrdě pochlubit společnou fotkou se svým novorozeným miminkem, požádal tedy svou manželu, aby jej vyfotila a fotografii následně bez rozmyšlení odeslal mamince.

Jenže občas se může stát, že se na fotografii objeví něco, co tam vůbec nemělo být anebo něco, co vypadá úplně jinak, než jak by mělo. Jedná se o malý detail, který může všechno nadobro změnit.

Zdroj: viralitycz.tiscali.cz Když se na fotku podíváte znovu, malá dětská nožička, která se nachází mezi nohama muže, vypadá spíše jako tatínkovo přirození. Pochopitelně, že tento nepříliš povedený snímek pobavil celou rodinu, navíc začal i kolovat na internetu, kde se stal velkým hitem.

Autor:
Publikováno: 18. 3. 2018 19:34 Nahlásit obsah