Jak dnes vypadá dálniční policista Semir Gerkhan z Kobry 11?

Jak dnes vypadá dálniční policista Semir Gerkhan z Kobry 11? Zdroj: pinterest.com

Kdo by si nepamatoval na slavný německý seriál o dálničních policistech Kobra 11. Hlavní a nezapomenutelnou roli Semira Gerkhana zde ztvárnil herec Erdogan Atalay, který se vyznačoval hlavně tím, že snad v každé epizodě totálně zdemoloval služební auto. Podívejte se, jak tento herec vypadá dnes.

Erdogan se narodil Němce a Turkovi 22. 9. 1966 v Hannoveru v Německu. Jeho herecké začátky byly spojovány hlavně s jeho tureckými rysy a už v 18 letech si zahrál roli kouzelného ducha ve filmové pohádce Aladin und die Wunderlampe. Slávu a úspěch mu přinesla ale jeho největší a nejslavnější role Semira Gerkhana v seriálu Kobra 11.

Studoval herectví na divadelní škole v Hamburku, kde také v průběhu studia i po jeho skončení vystupoval. V roce 1996 se mu podařilo proniknout do filmu, a tím získat roli právě Semira Gerkhana z Kobry 11. V seriálu si zahrál po boku známých herců jako třeba Johannese Brandrupa (Frank Stolte), Marka Kellera (André Fux), Reného Steinke (Tom Kranich), Christiana Olivera (Jan Richtr) a jiných. V posledních dílech se jeho filmovým parťákem stal Daniel Roesner neboli komisař Paul Renner.

Zdroj: pinterest.com Dnes je Erdogan nejdéle hrající postavou v tomto seriálu, kam nastoupil ve 3. dílu 1. série a od roku 2016 je současně producentem tohoto seriálu. Se svou nynější přítelkyní Katjou Ohnenk vychovávají dvě děti, Pauletu Mélisande a Maris Atalay.

Zdroj: facebook.com Zdroj: facebook.com Léta se bohužel podepisují na každém z nás a ne jinak je to i u tohoto věčně rozesmátého herce, který již překročil padesátku, ale jeho elán by mu mohl kde kdo závidět, co říkáte? 

Autor:
Publikováno: 18. 7. 2018 09:48 Nahlásit obsah