Jak vypadá Hagrid z Harryho Pottera dnes? Asi byste ho nepoznali

Jak vypadá Hagrid z Harryho Pottera dnes? Asi byste ho nepoznali Zdroj: trendybynick-q.mtvi.com

Není snad nikdo, kdo by nevěděl, kdo je poloobr Hagrid z kouzelnického příběhu o Harrym Potterovi. Tato na první pohled strašidelná postava si získala řadu svých fanoušků a stala se snad nejoblíbenější vedlejší postavou vůbec. Učaroval svou dobrosrdečností a ochotou malému Harrymu a jeho kamarádům pomoci za každou cenu.

Herec, Robbie Coltrane, který Hagrida v těchto filmech ztvárnil, dnes vypadá již jinak než v době, kdy se Harry Potter natáčel. Pochopitelně, že ve filmu měl Robbie umělé vousy a vlasy, avšak i přesto jeho vizáž vypadá poměrně jinak.

Robbiemu je dnes 67let a jak se říká, čas je neúprosný a dožene i slavné osobnosti. Herec měl již v době natáčení poměrně velký problém s nadváhou, ovšem v posledních letech se zdá, že ručička váhy stoupá stále výš a výš.

Nadváha v tomto případě negativně ovlivňuje hercovo zdraví a dokonce se nějakou chvíli spekulovalo i o tom, že má Robbie problémy s alkoholem. Ať je tomu jak chce, to, že se Robbie dost změnil, mu nikdo již neodpáře. O tom se však můžete přesvědčit sami v následující galerii!

Galerie Robbie Coltrane jako Hagrid Robbie Coltrane jako Hagrid Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 23. 1. 2018 08:57 Nahlásit obsah