Její syn přinesl domů něco zvláštního. Když zjistila, co to je, byla v šoku!

Její syn přinesl domů něco zvláštního. Když zjistila, co to je, byla v šoku! Zdroj: diply.net

Děti jsou již od přírody velmi zvídavé a pokud se stanete rodičem, musíte počítat s tím, že vám dítě domů donese i něco nevítaného. Na vlastní oči se o tom přesvědčila Ashford, matka tří dětí. O co vlastně šlo a proč byla maminka v šoku potom, co zjistila, co její syn domů přinesl?

Se svým příběhem se Ashford svěřila na Facebooku. Když jednoho dne dorazila domů, našla v koupelně na zemi zvláštní předmět. Trochu připomínal mýdlo, a když si k němu přičichla, skutečně vonělo po mýdlu a citronech.

Ashford to skutečně vrtalo celý den hlavou, stále předmět zkoumala a přemýšlela, jak by se mohl vzít v jejím domě. Rozhodla se zeptat své dcery. Ta si ono zvláštní mýdlo přiložila k obličeji a prohlásila, že tahle vůně je její oblíbená. Její maminka s ní souhlasila a poté se zeptala, zda neví, kde se tu tato věc vzala.

Zdroj: diply.net

V tu chvíli jí dcerka objasnila, že za vším stojí její bratr, který tuto úžasně voňavou věc našel na pánských záchodcích v tělocvičně, kam s Ashford docházeli několikrát týdně na cvičení.

V tu chvíli se Ashford zhrozila, protože si uvědomila, že celý den žmoulala v rukách použitou tabletu z pánského pisoáru, aniž by si jedinkrát umyla ruce!

Hned jak její manžel dorazil domů z práce, dostaly všechny děti důkladnou přednášku o tom, že není vhodné domů nosit žádné předměty, které najdou na veřejných záchodcích.

 A co vy? Máte podobnou zkušenost s vlastními dětmi? Napište nám do komentářů.

Autor:
Publikováno: 11. 4. 2017 16:44 Nahlásit obsah