Jsi aktivní člověk a nerad sedíš doma? Zkus Mevyo a získej parťáky, kteří s tebou podniknou cokoli!

Jsi aktivní člověk a nerad sedíš doma? Zkus Mevyo a získej parťáky, kteří s tebou podniknou cokoli! Zdroj: mevyo.com

Jste aktivní typ, který rád sportuje, navštěvuje zajímavá místa a setkává se s novými lidmi? A nebaví vás všechny své aktivity absolvovat sám? Ode dneška už nemusíte. V redakci jsme vyzkoušely portál jménem Mevyo, který je pro všechny, kteří se neradi nudí, nemají zrovna toho správného parťáka nebo si chtějí užívat života naplno!

Mevyo je uživatelsky jednoduchý portál, který bleskově zareagoval na problém dnešní doby – lidé jsou mnohdy pracovně vytížení a nedaří se jim skloubit svůj vlastní volný čas s volným časem svých přátel. Svým oblíbeným aktivitám jsou pak nuceni se věnovat sami, což jak jistě víte, není prostě ono. Spousta párů by třeba chtěla podnikat něco s dalšími dvojicemi, ale kolem sebe zrovna nemají nikoho, kdo by s nimi zašel na rande ve čtyřech, jel na společnou dovolenou nebo absolvoval ranní výšlap na Sněžku. A právě v tu chvíli přichází na řadu Mevyo, které spojuje lidi se stejnými koníčky, ty, kteří chtějí poznat někoho nového anebo ty, jež zrovna nemají v tu chvíli co dělat. A je úplně jedno, kolik vám je let.

A jak na nikdy neutuchající zábavu? Je to naprosto jednoduché – stačí navštívit stránky Mevyo, kde se jednoduše a rychle zaregistrujete. Když už máte své osobní údaje řádně vyplněné, je třeba doplnit i vaše zájmy. Nestyďte se a napište tam všechno, co vás zajímá, baví nebo i to, co je pro vás opravdová výzva, kterou jste se rozhodli pokořit. A nyní na řadu přichází to nejlepší – po úspěšné registraci začíná ta pravá zábava, už se nemusíte nikdy nudit!

Zdroj: mevyo.com

Na výběr máte nekonečné množství různorodých aktivit od grilování, posezení v hospodě či divadla až po jakýkoli sport, kterým se můžete věnovat jak ve vašem městě či v okolí, tak i po celé zemi. U každé jednotlivé aktivity máte napsáno, kolik lidí se jí již účastní, kolik jich má o tuto aktivitu zájem a jaké je věkové rozpětí.

Pokud si nevyberete žádnou z nabízených aktivit a ani jste svou aktivitu na portálu nenašli, nevěšte hlavu. Můžete si ji totiž založit sami a oslovit lidi, kteří by něco podobného také podnikli, čímž najdete nové přátele a třeba i novou lásku, která možná právě tady na vás čeká. Nemyslete si však, že na této stránce najdete jen sportovní aktivity, jsou tu i lidé, kteří jedou na výlet, například do Milána a mají ještě pár volných míst. Pokud však nemáte v pátek večer co dělat a doma určitě sedět nechcete, i v tuto chvíli vám Mevyo může pomoci. Do vyhledávání u aktivit nevyplňujte zájem a koukněte se na to, co zajímavého se zrovna děje ve vašem okolí.

A co jsme tedy pro vás vyzkoušely konkrétně my? Rozhodly jsme se pro dvě aktivity, které nás zaujaly. Jelikož jsme zaryté pejskařky a bez svých chlupatých nejlepších kamarádů neuděláme skoro ani krok, zadaly jsme jednoduše „Venčení psů“ a rázem na nás vyběhla celá stránka nabídek lidí, kteří by s námi klidně naše miláčky vyvenčili. Vybraly jsme si jednoho z pejsků, klikly na „Zúčastním se“ a netrpělivě čekaly na den, kdy se společné venčení uskuteční.

Druhou aktivitu jsme vybíraly podle toho, aby ji mohl zkusit opravdu každý a oslovila co nejvíce lidí - právě z toho důvodu naše volba padla na hraní deskovek v čajovně. Koho by nebavilo hraní her, že? Vybraly jsme si člověka s nejnápaditější fotkou, domluvily se s ostatními na konkrétním datu a vyrazily. A víte, co? Byla to paráda! Díky pár kliknutím a chvilce u počítače jsme zažily dvě odpoledne plné zábavy, povídání, nachozených kilometrů na vzduchu, příjemného posezení v čajovně, soutěžení a především jsme poznaly různorodou partu lidí, která se pravidelně schází. Takže na nic nečekejte, vytvořte si i vy svůj vlastní účet a jděte něco podniknout!

Zdroj: redakce jenzeny.cz

Autor:
Publikováno: 8. 10. 2017 11:00 Nahlásit obsah