Kdo zemře jako první? Tato hádanka prověří vaše schopnosti

Kdo zemře jako první? Tato hádanka prověří vaše schopnosti Zdroj: Shutterstock.com

Dnes tu pro vás máme na první pohled velmi jednoduchou hádanku, ale opak je pravdou. Uhádnete, který z mužů na obrázku zemře jako první? Zatím se to podařilo jen asi 10 % lidí. Budete patřit mezi ně?

Důkladně si prohlédněte tyto dva obrázky a řekněte, zda jako první zemře týpek, který si vyšel do zasněžených hor jenom v kraťasech, nebo zoufalec uvězněný na rozpálené poušti. Znáte správnou odpověď?

Zdroj: betterversionme.com Každý, kdo tuto hádanku řešil, byl přesvědčen o své pravdě a často se na toto téma strhla velká hádka, protože nikdo se nechtěl vzdát svého rozhodnutí. Zapojte také své přátele a uvidíte, jaká bude reakce.

A jaká je tedy ta správná odpověď?

Myslíte, že jako první zemře muž na horách, protože nemá skoro žádné oblečení a jistě umrzne? Vždyť už nyní je téměř promrzlý na kost. Nebo pán na poušti, který určitě nepřežije už ani chvíli bez vody?

Jako první z těchto hazardérů se životem zemře muž na horách. Důkladně se podívejte na jeho barvu a poznáte, že je už skoro celý fialový, a tudíž rychle upadne do spánku a umrzne. Jen o malou chvilku později bude následovat nevyhnutelná smrt pro pána na poušti, a to v důsledku celkové dehydratace.

Tak jak jste hádanku vyřešili? Doufáme, že i když ne zrovna správně, aspoň jste se trochu odreagovali, procvičili mozek a pobavili.

Autor:
Publikováno: 21. 11. 2018 14:10 Nahlásit obsah
Loading...