Kvůli svému outfitu byla vyhozena z nákupního centra. Měla na to ochranka právo, či nikoliv?

Kvůli svému outfitu byla vyhozena z nákupního centra. Měla na to ochranka právo, či nikoliv? Zdroj: mirror.co.uk

Před pár dny zveřejnila jedna dívka z Alabamy svůj opravdu neotřelý zážitek z nákupního centra. Vysoké teploty nejsou jen u nás, ale postihly celý svět a Ameriku nevyjímaje. Pochopitelně teplému počasí se snažíme přizpůsobit, i co se oblečení týče.

Snažíme se zvolit takové oblečení, ve kterém by nám nebylo horko a bylo zároveň do těchto horkých dní pohodlné. Avšak zaměstnanec nejmenovaného obchodu na to má poněkud odlišný názor a oblečení této dívky mu připadalo krajně nevhodné.  

Gabrielle Gibson je 19letá dívka žijící v Alabamě v USA. Když vešla do obchodu, podle jejích slov byla doslova vykopána ven kvůli tomu, že na sobě měla krátké riflové šortky. Muž z ochranky v tomto obchodě si ji zavolal, prohlédl si ji a řekl jí, že se nemůže na její zadek dívat a z obchodu ji vyhodil. Dívka byla právem rozhořčená, protože všichni kolem ní byli oblečení podobně a ona nechápe, čím se provinila.

Zdroj: mirror.co.uk Zdroj: mirror.co.uk Pod svůj příspěvek, ve kterém celý incident popsala, přidala i fotografie svého outfitu, aby bylo vidět, co ochrance vadilo. Obchodní centrum se obhajuje tím, že musí dohlížet na kodex, který je zde nastaven. Chtějí udržovat příjemné prostředí pro své návštěvníky, a jestliže někdo tento kodex porušuje, je nucen z obchodu odejít.

Jaká názor na to máte vy? Měla ochranka právo dívku z obchodu vyhodit, nebo to podle vás bylo přes čáru? Podělte se s námi o váš názor v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 8. 8. 2018 11:00 Nahlásit obsah