Malou Emmu ze seriálu Přátelé ztvárnila dvojčata. Jak dívky vypadají dnes a daly se na dráhu herectví?

Malou Emmu ze seriálu Přátelé ztvárnila dvojčata. Jak dívky vypadají dnes a daly se na dráhu herectví? Zdroj: youtube.com

Seriál Přátelé je nestárnoucí klasikou, kterou si každý rád pustí znovu třeba o dlouhých zimních večerech. Děj tohoto seriálu je plný vtipu a komických situací, avšak nechybí ani pořádná milostná zápletka, která se týkala především Rosse a krásné Rachel.

Z jejich vztahu nevztahu měli tito seriáloví hrdinové dcerku Emmu, kterou ztvárnila dvojčátka Cali a Noelle Shledonovy. Těm je nyní 16 let. V roli malé Emmy Geller-Green se střídaly podle toho, jak zrovna na hraní měla každá z nich náladu. Herectví se tyto dívky věnují již od dětství a seriál Přátelé nebylo to jediné, v čem jsme je mohli vidět. I tak se však herectví pro ně stalo spíše koníčkem než prací na plný úvazek.

Jak si jistě každý správný fanda tohoto kultovního seriálu pamatuje, Rachel otěhotněla po jedné divoké noci s Rossem, kdy už netvořili pár kvůli Rossově nevěře. Ani nastávající mateřství a porod nesloučil tyto dva dohromady. Stalo se tak až ve finálových dílech, během kterých měla Rachel odjet pracovně do Paříže, jenže v letadle si uvědomila, jak moc Rosse miluje a nedokáže bez něj být. Přece by tvůrci seriálu nenechali své fanoušky na holičkách, že?

Od poslední klapky uběhlo již 14 let a z Cali a Noelle za tu doby vyrostly krásné a sebevědomé dívky, které mají, co se týče kariéry, vysoké cíle. Cali se dokonce nechala slyšet, že by se ráda stala biochemičkou a vynalezla lék na rakovinu. A jak tedy vypadají dívky dnes?

Galerie Jak vypadá malá Emma ze seriálu Přátelé dnes? Jak vypadá malá Emma ze seriálu Přátelé dnes? Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 18. 10. 2018 17:21 Nahlásit obsah
Loading...