Matka byla v šoku, když viděla fotku svého syna z dovolené. Vidíte to i vy?

Matka byla v šoku, když viděla fotku svého syna z dovolené. Vidíte to i vy? Zdroj: blazepress.com

Většina z nás už na dovolenou jenom vzpomíná a se zájmem a nostalgií si prohlížíme společné fotografie. Ať už jsme si užívali dny zaslouženého odpočinku a pohody kdekoliv, vždy se najde na našich fotkách něco, čeho jsme si při jejich pořizování možná ani nevšimli. Tak tomu bylo i v tomto případě.

Mladý muž se rozhodl udělat společnou fotografii se svými přáteli a rodinou. Tu následně poslal své matce, která byla doma. Vůbec si ale nevšiml jednoho zvláštního a vtipného detailu. Ten však jeho mamince neunikl a ona zůstala v úplném šoku.

I když na obrázku není na první pohled nic zvláštního, při podrobnějším prohlédnutí vás jistě upoutá přesně to, co šokovalo matku a jistě to vyvede z míry i vás. Prohlédněte si pečlivě muže stojícího uprostřed a všimněte si toho, co má mezi nohama a mělo by zůstat skryté pod oblečením. Není proto divu, že se maminka zhrozila a nevěřila, co si to její hodný a slušně vychovaný syn dovolil.

Zdroj: blazepress.com Pravda je ale jiná. Není to chlapcova chlouba, i když to na první pohled tak vypadá, ale noha dívky, která sedí vzadu za ním. Když se vše po návratu z dovolené vysvětlilo, maminka to vzala s humorem a fotografii umístila na sociální síť, kde se stala okamžitě hitem.

Věříme, že i u vás se najdou poklady podobného typu a doufáme, že se o ně s námi také podělíte.

Autor:
Publikováno: 9. 10. 2018 10:19 Nahlásit obsah
Loading...