Na fotografii zachytil něco nádherného - místo, kde se střetávají dvě moře

Na fotografii zachytil něco nádherného - místo, kde se střetávají dvě moře Zdroj: Shutterstock.com

Každý správný turista si s sebou z dovolené, kromě spousty suvenýrů, přiveze i nespočet fotografií na památku. V zápalu focení se nám často může stát, že zachytíme něco, co jsme tam úplně nechtěli a ani nečekali. Mnohdy jsou tyto záběry opravdu velmi vtipné, avšak některé mohou být i nebezpečné.

Kromě společných fotografií a fotografií historických památek lidé často a rádi fotí také přírodu, především moře a západ slunce. Vždyť příroda umí být tou nejlepších umělkyní a pro mnoho z nás se stává i múzou a inspirací.

Lidé jsou schopni za nádherami, co nám matka příroda nabízí, jezdit a létat několik tisíc kilometrů, jen aby na okamžik zahlédli něco neuvěřitelného. To byl i případ muže, který se rozhodl navštívit místo, které se nachází na Île de Ré v Biskajském zálivu.

Zdroj: pinterest.com Nejenže vám tento kousek ráje nabízí výhled na moře, ale i vlny, které tvoří pravidelné čtvercové vlny. Je to z toho důvodu, že se Île de Ré nachází přesně v průsečíku dvou moří a když se vlny z těchto moří spojí, vytvoří opravdu neobvyklý úkaz.

Máte i vy nějakou netradiční fotografii z dovolené? Podělte se s námi o ni v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 25. 6. 2018 09:28 Nahlásit obsah