Následující věci zkuste použít jinak, než jste zvyklí. Budou pro vás mnohem užitečnější

Následující věci zkuste použít jinak, než jste zvyklí. Budou pro vás mnohem užitečnější Zdroj: Shutterstock.com

Některé předměty jsou vytvořeny k tomu, aby sloužily k jednomu konkrétnímu účelu. Když ale zapojíte svou kreativitu a zkusíte je použít jinak, než jste zvyklí, možná zjistíte, že jsou pro vás mnohem užitečnější. Objevili jsme pro vás několik vychytávek, které i vy sami můžete využít v běžném životě!

Plastový kelímek

Zdroj: Brightside.me

Jednorázový plastový kelímek můžete použít také jako odměrku. Kvůli designu nejsou na kelímku zobrazeny značky. Jednotlivé rysky ovšem označují určité množství tekutiny.

Kancelářské svorky

Zdroj: Brightside.me I kancelářské svorky můžete použít zcela odlišným způsobem, než jste zvyklí. Skvěle poslouží třeba ke zkrocení kabelového chaosu na pracovním stole.

Olivový olej

Zdroj: Brightside.me Pokud nosíte kožené boty nebo další doplňky z kůže a přáli byste si je ztmavit, máme pro vás řešení. To se jmenuje olivový olej. Do kožených bot tento olej jemně vetřete houbičkou a pak je pečlivě vykartáčujte. Čím víc vrstev na sobě budou mít, tím tmavší bude jejich barva.

Kečup

Zdroj: Brightside.me Pokud vám špatným barvením zezelenaly vlasy, oprava tohoto problému bude velice jednoduchá, a přitom nesáhnete hluboko do peněženky. Stačí, když si uděláte vlasovou masku z kečupu: Několik polévkových lžic kečupu jednoduše naneste na svoje vlasy, které následně zabalte do potravinové fólie. Nechte působit 30 minut. Opakujte každý den, dokud vaše vlasy nedostanou požadovanou barvu.

Dřevěný kolíček

Zdroj: Brightside.me Dřevěný kolíček může mít spoustu využití. Užitečným pomocníkem pro vás bude i tehdy, pokud se rozhodnete přibíjet hřebíky. Tato činnost pro vás (a hlavně vaše prsty) bude hned bezpečnější.

Zahradní hrábě

Zdroj: Brightside.me Koho by napadlo, že zahradní hrábě mohou být stylový designovým doplňkem v kuchyni? Skvěle poslouží jako držáky sklenic na víno. Stačí jen odebrat rukojeť, hrábě umýt a natřít barvou. Třeba na chatu se to hodí neuvěřitelně.

Forma na muffiny

Zdroj: Brightside.me Pořádáte zahradní party? A nevíte kam s tatarkou, kečupem, omáčkami či dressingy? Zkuste použít "obyčejnou" formu na muffiny.

Autor:
Publikováno: 9. 4. 2018 09:24 Nahlásit obsah
Loading...