Nechtěli se smířit s tím, že jejich dcera zemře. Proto se rozhodli pro tento krok!

Nechtěli se smířit s tím, že jejich dcera zemře. Proto se rozhodli pro tento krok! Zdroj: Facebook.com

Dívat se na to, jak nám umírá naše jediné dítě, musí být pro rodiče to nejhorší na světě. Proto jsou také v mnoha případech rodiče schopni udělat cokoliv, jen aby jejich dítě zachránili. A ani v případě Sarah Crossové a jejího manžela tomu nebylo jinak.

Manželům Crossovým se narodila krásná dceruška jménem Erin. Bohužel, když jí byly pouhé 2 roky, lékaři Erin diagnostikovali leukémii. Jednalo se však o velmi závažnou formu tohoto onemocnění, přesněji o akutní lymfoblastickou leukémii.

Zdroj: Facebook.com

Avšak včasnou léčbou se malá Erin ze spárů této nemoci dostala. Bohužel podle lékařů ne na dlouho. Na začátku předpověděli, že se holčičce tato nemoc pravděpodobně vrátí, a to se i potvrdilo. V březnu 2016 Erin opět onemocněla, to byl také důvod, proč se rodiče rozhodli zkusit alternativní léčebné metody.

Zdroj: Facebook.com

Přesněji šlo o imunoterapii, která pracuje na základě imunitních mechanismů. Jediným problémem byl však čas a peníze. Erin musela s terapií začít co nejdříve - do 2 měsíců.

Zdroj: Facebook.com

Rodiče neztráceli ani chvíli a založili speciální webovou stránku, kde zřídili online peněžní sbírku. Vytiskli a vyvěsili plakáty s prosbou o pomoc a na Facebooku vytvořili stránku, která byla věnována jen Erin a její nemoci. Měla být také důkazem pro ty, kteří přispěli, že jejich peníze šly opravdu na užitečnou věc. A doopravdy se jim to povedlo. Za pouhých 8 týdnů dokázali nasbírat 180 000 dolarů (4 413 780Kč), což bylo přesně tolik, kolik rodiče potřebovali.

Zdroj: Facebook.com

A co víc, tento typ léčby Erin pomohl a boj se zákeřnou nemocí vyhrála! Její rodiče v ní věřili a nevzdali se do poslední chvíle.

Zdroj: Facebook.com

Autor:
Publikováno: 17. 10. 2016 07:58 Nahlásit obsah