Nejmenší člověk nebo auto? Podívejte se na nejmenší věci světa

Nejmenší člověk nebo auto? Podívejte se na nejmenší věci světa

Říká se, že na velikost nezáleží a že větší neznamená vždy lepší. Ač není jisté, zda to platí vždy o všem a za každých okolností, vy si nyní můžete udělat názor sami. Podívejte se na deset nejmenších věcí na světě.

Většina lidí je fascinována věcmi, které se pyšní přídomkem „největší“. Obdivují největší dopravní letadlo světa, nejvyššího žijícího člověka, největší psí plemeno. Co ale věci nejmenší? Ani na ty by se nemělo zapomínat, a proto i v Guinessově knize rekordů najdeme záznamy o všech nejmenších věcech světa.

Zajímá vás, kdo je považován za nejmenšího člověka, který kdy na zemi žil? Tento muž měřil pouhých 55 cm a vážil 15 kilogramů. A kolik gramů mělo nejmenší narozené miminko světa, které dokázalo přežít?

Pak se podívejte na naše dnešní video, kde jsme pro vás představili výběr TOP 10 nejmenších věcí světa. Uvidíte nejmenší policejní stanici, nejmenšího koně, nejmenší hotel nebo nejmenší auto světa. 

Troufli byste si projet se v nejmenším autě světa? Nebo strávit noc v nejmenším hotelu? Napište nám do komentářů a podělte se s námi i ostatními čtenáři o svůj názor.

Autor:
Publikováno: 12. 9. 2018 18:00 Nahlásit obsah