NEON RUN 2017 opět v Praze na Vypichu

NEON RUN 2017 opět v Praze na Vypichu Zdroj: neonrun.cz

V sobotu 2. září zažije pražský Vypich již 2. ročník speciální sportovní akce, která je ve světě fenoménem. Neon Run powered by ČEPS je divoký a šílený zářící zážitek! Tato akce není tak moc o rychlosti, jako spíše o zážitku z jasných světel a neonových barev na tělo, které září pod UV černým světlem a o společném čase s rodinou či přáteli.

Akce NEON RUN powered by ČEPS je o lidech různých rychlostí, věků, tvarů a velikostí, překračujících startovní čáru. Přijďte takoví, jací jste! Tato akce bude pětikilometrový nezávodní běh či chůze s rodinou, který je mnohem více o zábavě a vytváření vzpomínek. Neon Run Vám jednoduše vyrazí dech! V každém startovním balíčku účastníci naleznou neonovou svítící hůlku, která umocní dojem neonového běhu. Na každého účastníka čeká v cíli krásná velká NEON RUN medaile.  

Běžci se mohou těšit nejen na zářící LED zóny, ale i na startovní koridor z neonově zářících světel, laserový tunel, mlhu a hudbu na podporu nevšedního sportovního zážitku. Trasa Neon Run je situována do krásného prostředí letohrádku Hvězda, který osvítí a světelnou show připraví firma AV media. Zdroj: neonrun.cz

Jako doprovodný program akce pořadatelé pozvali jedinečného DJ Roxtara, který svým energickým setem bude doplňovat atmosféru noční události, kde nejde o výsledky ale zážitek a radost z pohybu. Moderovat bude Petr Říbal. Nebudou chybět skákací hrady pro děti a malování na obličej neonovými barvami, stánky s občerstvením a prodejem neonových svítících brýlí, čepic, tyček a dalších věcí.

Celá akce nese charitativní podtext. Z každého startovného se odvádí 50kč na Nadační fond Kapka naděje.

Program akce NEON RUN powered by ČEPS 2017:

16:00 - 20:00 Registrace a prezentace NEON RUN 
20:00 - 20:30 Řazení běžců na start
20:30 - 20:35 Start 5 km NEON RUN 
20:40 - 21:45 After party NEON RUN s DJ ROXTAR
22:00 - 22:00 Konec

Zdroj: neonrun.cz
Více informací o akci a přihlášky naleznete na: www.neonrun.cz

NF KAPKA NADĚJE

Nadační fond Kapka naděje vznikl v září roku 2000 jako reakce na neutěšené poměry na dětské transplantační jednotce dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole. Od roku 2002 se pomoc rozrostla na dětská oddělení regionálních nemocnic po celé ČR. Současná podoba nadačního fondu zahrnuje rozličné aktivity a její cílový efekt je vždy směrován ke skupině nemocných dětí, které potřebují pomoc. Nadace se stará nejen o nákup laboratorních nebo diagnostických přístrojů či zařízení zlepšujících komfort pacientů, ale i o další zlepšování psychosociálního prostředí a zajišťování psychosociální péče v širším rozsahu.

Autor:
Publikováno: 29. 8. 2017 18:43 Nahlásit obsah