Ošklivka Betty po 18 letech. Je stále ohyzdou nebo krásnou ženou?

Ošklivka Betty po 18 letech. Je stále ohyzdou nebo krásnou ženou? Zdroj: elsoldeiquique.cl

Kdo by si nepamatoval kolumbijský seriál Ošklivka Betty. Neznám nikoho, kdo by s napětím nesledoval osud mladé, ošklivé a velmi chytré dívky, která se zamilovala do krásného Armanda.

Hlavní představitelka Betty, herečka Ana María Orozco, které je 41 let, vůbec nezapadala do vyhlášeného a povrchního světa módy, ale nakonec se jí podařilo okouzlit syna majitele firmy Armanda, kterého ztvárnil dnes již 49letý herec Jorge Enrique Abello. 

Zdroj: NewBranch.info

Seriál se vysílal v letech 1999-2001 a byl považován za jednu z nejúspěšnějších telenovel. Fanoušci soucítili s Betty, protože byla jako novodobá Popelka hledající své štěstí ve světě bohatých a mocných. Její nemožný účes, rovnátka, brýle, špatná pleť, oblečení - to vše diváky dojímalo.

Zdroj: NewBranch.info Ana María Orozco se své role zhostila opravdu dokonale, protože jak sama uvedla, v pubertě byla prý skoro stejná jako Betty. Nikdo si jí moc nevšímal a na školním plese s ní nikdo nechtěl tančit. Nikdo tehdy netušil, že z ošklivého káčátka vyroste nádherná labuť, která se stane jednou z nejkrásnějších hereček. 

Má za sebou také kariéru modelky a dnes po 18 letech, kdy je maminkou tří dětí, je stále atraktivní ženou. No, řekněte sami, že jí to i po těch letech moc sluší?

Autor:
Publikováno: 30. 8. 2018 09:00 Nahlásit obsah