Otec políbil svojí dvouletou dcerku na rozloučenou. Brutálně ji ubila její vlastní máma!

Otec políbil svojí dvouletou dcerku na rozloučenou. Brutálně ji ubila její vlastní máma! Zdroj: Facebook.com

Při zjišťování faktů k tomuto příběhu jsme si do poslední chvíle přáli, aby byl smyšlený. Bohužel tomu tak není a my vám popíšeme, co se stalo v nedalekém Slovinsku. Tohle nám zlomilo srdce!

To, co se stalo dvouleté holčičce je tragické a šokující zároveň. Senad Kardasevic byl otcem milované dcery, kterou musel před nedávnem pochovat. Po rozvodu jeho malá dcerka bydlela s mámou, ale Senad ji často navštěvoval. Osudného dne se ji rozhodl navštívit. Několik dní se těšil, až ji znovu uvidí. Při cestě za ni mu zazvonil telefon a dozvěděl se zdrcující zprávu, že jeho dcera bojuje o život na jednotce intenzivní péče.

FOTO: Facebook.com 

Sanda Alibabic a její nový přítel Mirzan Jakupi byli zatčeni a obviněni z vraždy. K tragédii, o které teď mluví celý svět, došlo v jejich domě ve slovinském městě Jesenice. Její matka a přítel holčičku brutálně zbili. Pravda vyšla najevo, když si Sanda uvědomila, co udělali, a zavolala ambulanci. Chtěla lékařům namluvit, že holčička si stav způsobila sama ránou do hlavy o radiátor. V nemocnici ale odhalili, že má četné zlomeniny kostí. Její tvář byla celá oteklá. Zaměstnanci neváhali a ihned zavolali na policii...

FOTO: Facebook.com

O dva dny později holčička, která měla před sebou celý život, zemřela. Fotografie truchlícího otce obletěla celý svět. Holky, co na to říkáte? Napište nám do komentářů.

Autor:
Publikováno: 6. 10. 2016 23:13 Nahlásit obsah