Pětice nejmladších rodičů na světě. V kolika letech měli své první dítě?

Pětice nejmladších rodičů na světě. V kolika letech měli své první dítě? Zdroj: youtube.com

Když se člověk rozhodne založit rodinu, je to vždy krok do neznáma, který by měl dopředu promyslet a zvážit všechny okolnosti. Osud to však chce někdy jinak a dokáže s našimi kartami života zamíchat tak, jak by čekal jen málokdo.

Ačkoliv je v dnešní době zcela běžné, že se žena stane matkou až kolem třicátého roku, za dob našich babiček a možná i maminek nebylo vůbec nic neobvyklého, když žena měla své první miminko v útlém věku, mnohdy se to v této době od žen i očekávalo a na příchod miminka byly připraveny se vším všudy.

Zdroj: scubby.com V následujícím videu však uvidíte pětici rodičů, kteří ani omylem nebyli ve věku, kdy by se měli stát rodiči a tak se stalo, že děti měly děti. U některých to bylo bohužel plánované, u jiných to byla souhra náhod anebo o svém životě neměli ani právo rozhodovat. Ať to bylo už jakkoliv, podívejte se na pět nejmladších rodičů všech dob.

Máte i vy ve svém okolí někoho, kdo založil rodinu v poměrně mladém věku? A jaký názor na to máte? Podělte se s námi o něj v komentářích níže! 

Autor:
Publikováno: 12. 6. 2018 08:00 Nahlásit obsah