Porota hodnotila jeho vystoupení. V tom okamžiku zasáhli moderátoři a poslali ho do finále!

Muž s tváří mladého chlapce. Tímto bychom asi nejvystížněji mohli popsat osobu Matta Edwardse, který není jen obyčejný iluzionista, ale také výborný bavič! Velmi osobitě se totiž prezentuje na pódiu, čímž si na svoji stranu strhává opravdu pořádnou dávku pozornosti. Podívejte se s námi na následující video, ve kterém se dějí opravdové zázraky!

Iluzionisté mají většinou neutrální výraz a občas se tajemně usmívají. Matt ale postavil celé svoje vystoupení na výborně propracované komedii! Nejenže předvádí kouzla a navíc publikum dohání k slzám smíchu, pobavil i moderátory Anta a Deca v zákulisí, kteří jsou hlavními aktéry dnešního překvapivého rozuzlení. 

Během hodnocení přiběhli na pódium a chtěli porotu přesvědčit, aby zmáčkla zlaté tlačítko a Matt tak postoupil přímo do finále! Tento nápad se porotě úplně nelíbil a chvíli protestovala. Moderátoři však zodpovědnost vzali do svých rukou! Podívejte se, čím všechny tento "mazaný mladík" zaujal!

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 19. 5. 2017 10:40 Nahlásit obsah