Šel 16 kilometrů ve sněhové vánici kvůli pracovnímu pohovoru. Ani ve snu ale netušil, co ho tam čeká!

Tento dechberoucí příběh je opět ze života. Jedná se o setkání dvou cizinců, kteří na sebe narazili v průběhu sněhové vánice. Jeden šel naproti vlastní smrti, hnala ho však touha po životě. Druhému se naskytla příležitost tento boj sledovat a pomoci.

Celý příběh se udál během strašlivé sněhové vánice, v tom okamžiku došlo k tomuto osudovému setkání. Restauratér Art Bouvier byl zrovna na parkovišti před svojí restaurací a snažil se postupně odklízet napadaný sníh, kterého neubývalo. Z nenadání se mu naskytl pohled na mladíka jménem Jhaqueil Reagan, který procházel kolem. Zeptal se jej, kam má namířeno v tomto extrémním počasí. Ten mu odvětil, že spěchá na pracovní pohovor, který má domluvený ve firmě vzdálené 16 kilometrů. Po chvilce spatřil, že mladík míjí i autobusou zastávku a pokračuje v cestě. V momentě mu došlo, že mladíkovi jde opravdu o jeho existenci. Nemůže si dokonce ani dovolit jízdenku na autobus, který by ho k firmě dovezl a musí sám sobě věřit, že strastiplnou cestu zvládne. Jhaqueilova duševní síla a rozhodnost na Arta nakolik zapůsobila, že se rozhodl mladíkovi pomoci s jeho životní situací a ihned ho zaměstnal ve své restauraci jako pomocného kuchaře...

 

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 10. 12. 2016 18:04 Nahlásit obsah
Témata: Zábava Video
Loading...