Skoro přišel o život. Když potom dojel domů, čekalo na něj něco, co ho dostalo do kolen!

Dan Haws je poručík z americké armády. Když byl v Afghánistánu, tak málem přišel o život. Kvůli novině, kterou se dozvěděl, se jeho život obrátil naruby. Vrátil se zpět do svojí vlasti, aby se mohl potkat se svojí malou dcerou.

Poručík Dan Haws byl armádou umístěn na jedno z nejhorších bojových polí současného světa. Spolu se svojí jednotkou operovali na území Afgánistánu celých 7 měsíců. Nyní je na cestě domů. Co je na této situaci speciální, je ta skutečnost, že na něj doma čeká manželka s čerstvě narozenou dcerou, která čeká jen na svého tatínka. Tato malinká ještě neměla tu možnost se s tatínkem setkat.

Sledujte cestu rodiny, která přežila v soudržnosti i ve dnech velké nejistoy, kdy jejich taínek bojoval za vlast v nehostinných krajinách Afgánistánu.

Jaké jsou vaše myšlenky, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku! 

Autor:
Publikováno: 21. 9. 2016 16:40 Nahlásit obsah
Témata: Zábava Video
Loading...