Stal se milionářem už v pouhých 14 letech - jen díky procházce s rodiči

Stal se milionářem už v pouhých 14 letech - jen díky procházce s rodiči Zdroj: viralthread.com

Kdo rád chodí na procházky, jistě mi dá za pravdu, že u nás na nich můžete tak akorát najít nějakou tu houbu, samorost, odhozený papír a domů si přinést třeba klíště. Tento chlapec si ale přinesl něco víc - diamant.

Jednoho dne si vyšel 14letý Kalel Langfort s rodiči na procházku do diamantového kráteru v národním parku v jihozápadním Arkansasu. Měl opravdu z pekla štěstí, protože po chvíli hledání našel opravdový poklad v podobě tmavě hnědého vzácného diamantu.

Vůbec netušil, jakou vzácnost našel, prostě se mu ten tmavý lesklý kamínek líbil, tak ho zvedl. „Ležel jen pár centimetrů od proudu vody spolu se spoustou dalšího kamení, které bylo taky tak malé,” řekl chlapec. Když ho ukázal otci Graigovi, ten se jen usmál s tím, že je pěkný a že ho později zanesou někomu, kdo jim řekne, zda má nějakou cenu.

Zdroj: viralthread.com Zdroj: viralthread.com Po návratu domů vzali rodiče Kalelův kamínek k odborníkovi a ten jim doslova vyrazil dech, když jim oznámil, že je to diamant, který má 7,44 karátů a jeho cena byla stanovena na 1 000 000 dolarů. Kalel jej pojmenoval Superman Diamond a je to sedmý největší nález v historii parku.

Autor:
Publikováno: 14. 9. 2018 11:42 Nahlásit obsah
Loading...