Takhle to vypadá, když se největší Pit Bull na světě stane tatínkem. A jeho štěně je dražší jak nové Ferrari!

Psí drobeček jménem Hulk, který je největším pitbullem na světě sice vypadá jako zabiják, ale je to dobrák od kosti tvrdí jeho majitelka. Teď se navíc stal pyšným otcem 8-mi štěňat, které si nový majitelé koupili za jak jinak než obří cenu.

Marlon a Lisa Grennanovi mají zvláštní povolání. Na svém ranči v New Hampshire cvičí bojová plemena psů, aby byla schopná bránit celebrity, miliardáře či jiné prominentní osoby. Psy prodávají také nejrůznějším vymahatelům práva na celém světě. Jejich vycvičení psi jsou schopni skočit do auta okýnkem nebo také vyšplhat po domě do druhého patra. 

Respekt však budí největší pes z jejich chovu s jménem Hulk, který je také největší svého druhu. Osmdesátikilový pes je vycvičen opravdu spolehlivě a podle majitelů útočí jen na povel svého pána.

Ve volném čase na hřbetě psa jezdí jejich tříletý syn, bez obav na něj doráží i jejich malá čivava. Hulk je podle Grennanových "mimo službu" a nikomu z dotyčných neublíží.

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku! 

Autor:
Publikováno: 3. 10. 2016 18:41 Nahlásit obsah
Témata: Zábava Video