Tenhle otec by si zasloužil nominaci na otce roku! Až uvidíte co udělal, pochopíte.

Tenhle otec by si zasloužil nominaci na otce roku! Až uvidíte co udělal, pochopíte.

Být svobodným otcem není nic jednoduchého. Své o tom ví i Phillippe, který jako vdovec vychovává svojí roztomilou dcerku Emmu. Ve snaze být pro ni vším, nahrazoval roli matky a to v úkolech od vaření, oblékání až po úpravu vlasů. A že si v tom vedl/vede skvěle! Dokonce ostatní otcové chodí k Phillippovi pro rady, převážně ohledně účesů, protože v tom on vyniká.

To vnuklo Phillippovi geniální nápad a vytvořil školu účesů pro tatínky a jejich dcerky. Jak sám říká, pochvaly od Emmy ho utvrzovaly v tom, jak skvělý otec je a chtěl, aby se takto cítilo co nejvíce tatínků.

Do této školy mohou chodit tatínkové a učit se zcela zdarma. Phillipe chce totiž pomoct ostatním otcům, aby byli také pro své dcery vším, a aby se jejich dcerušky mohly cítit jako princezny díky krásným účesům, které jim tátové na hlavě vykouzlí. A výsledek? Školu navštěvují stovky rodin. Tatínkové přiznávají, byl to boj něco pěkného učesat, ale nevzdali jsme se! Philipe dodává, že je na každého tatínka velmi pyšný, hlavně na to, kolik se toho otcové naučili - přes drdoly až k všemožným copům.

Co vy na to, uvítali byste podobný nápad i v ČR?

Galerie Tenhle otec by si zasloužil nominaci na otce roku! Až uvidíte co udělal, pochopíte. Tenhle otec by si zasloužil nominaci na otce roku! Až uvidíte co udělal,… Prohlížet galerii
Autor:
Publikováno: 6. 11. 2015 23:13 Nahlásit obsah