Tento obrovský vlk se snažil tvářit drsně. Sledujte, co se stane, když přijde na oční kontakt!

Tak před tímto je potřeba smeknout klobouček. A to skutečně! Tak blízko obrovskému vlkovi se jen tak někdo nedostane ani ve snu. To, co vidíte je opravdu reálné. Vlk, který se v divoké přírodě chová instinktivně a určitě byste ho nechtěli na procházce potkat, je nyní takový malý velký domácí mazlíček.

Potkat Kekoa, dospělou vlčici, která miluje lidi a obzvláště pečovalku Danielle je opravdový zázrak.

Bydlištěm je pro ni Vlčí centrum ve státě Colorado. Kekoa zde strávila většinu svého života v krásné zasněžené krajině, kde nebyla nouze o lidský kontakt a každodenní hýčkání od chovatelů. Když Kekoa a Danielle vyjdou na procházku, nikdy se to neobejde bez lizání tváří chovatelky a zpětnému drbání. Jsou naprosto sehraná dvojice. Sledujte také, jak se k radovánkám připojí také druhá vlčice Sakura, která nemůže jen tak přihlížet a doplňuje Kekou.

Sami se podívejte, jak jsou tito tvorové láskyplní a žijí v harmonii spolu s lidmi v tomto záchranném centru. Z tohohle videa vám spadne čelist opravdu hluboko.

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku! 

 
Autor:
Publikováno: 10. 10. 2016 15:35 Nahlásit obsah
Témata: Zábava Video