Tento pes přežíval u myčky celých 7 měsíců. Pozorně sledujte, co udělá jeden cizinec, tohle vás dostane!

Toto je příběh krásného 2-letého psa jménem Bo a jeho záchrany. Tento nádherný tvor byl odkázaný sám na sebe po dobu 7 měsíců u myčky v Torontu. V blízkosti myčky spal na hromadě haraburdí a jedl zbytky z popelnic...

Bylo to hlášeno už několika záchranářům, ale všechny pokusu dostat ho pryč skončily marně. Na scénu tedy nastoupil muž, který to vzal trochu z jiného konce a dali mu k jeho pelechu nějaké věci, aby si mohl zvyknout na jejich vůni a také dali skutečné jídlo do popelnic, aby si ho mohl vzít.


Pokračoval takto dál, aby si udržel ten správný odstup. Když potom teplota klesla pod nula stupňů, mohl společně s ostatními záchranáři nalíčit past a úspěšně dostal Boa pryč.

Podívejte se na video níže, kde je vše zachycené. Tohle opravdu jen tak někde neuvidíte. Je nádherné, co dokáže trocha lásky...

Jaké jsou vaše myšlenky, když se díváte na tento klip? Rádi bychom to od Vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže.

A pokud se Vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku! :)

Autor:
Publikováno: 7. 7. 2016 16:08 Nahlásit obsah
Témata: Zábava Video
Loading...