Tippy Degré - dívka, která vyrostla mezi divokými zvířaty

Tippy Degré - dívka, která vyrostla mezi divokými zvířaty Zdroj: huckberry.com

Příběh o Mauglím, chlapci, který vyrostl v džungli, zná zcela jistě každý z nás a díky jeho dobrodružství se stal oblíbenou dětskou pohádkovou postavičkou. I přesto, že byl Mauglí pouhá literární postava, podobný život jako měl on, ve skutečnosti prožila dívenka jménem Tippi Degré.

Tippy byla dcerou fotografů, Alaina a Sylvie, kteří přijeli do Namibie nafotit divokou přírodu, a ačkoliv proudila v jejích žilách francouzská krev, stala se tou pravou Afričankou se vším všudy.

Zdroj: sankalpnews.in Místo toho, aby se proháněla se svými kamarády po ulicích na kole, raději jezdila na svém pštrosovi a krmila aligátory. Neměla ani tušení, jak svět vypadá mimo Namibii, jedla kořínky a bobule stejně jako ostatní afričtí domorodci, a dokonce hovořila i jejich jazykem. Bohužel v deseti letech se musela se svými rodiči vrátit do Francie a přizpůsobit se zdejšímu životu.

Jestliže vás zajímá, jaký život a dětství Tippy měla a co dělá dnes, pozorně sledujte video, které jsme si pro vás o této obdivuhodné dívence připravili.

Autor:
Publikováno: 9. 7. 2018 09:20 Nahlásit obsah