Tohle je podle všeho ta nejžárlivější žena na světě. Její manžel každý den musí podstupovat test na detektoru lži

Tohle je podle všeho ta nejžárlivější žena na světě. Její manžel každý den musí podstupovat test na detektoru lži Zdroj: ohmymag.co.uk

Trocha zdravé žárlivosti určitě neuškodí, ale nic se nemá přehánět a hnát do krajností. Žena, jejíž příběh vám dnes přinášíme, je však extrém.

Neskutečně až chorobně žárlivá žena se jmenuje Debbi Woodová, která žije se svým manželem Stevenem. Ten to s ní nemá opravdu jednoduché, protože její posedlost žárlivostí je přímo zničující. V dřívějších letech si prošla několika vztahy a ty jí poznamenaly. Vyvinul se u ní takzvaný othellův syndrom, který způsobuje již zmíněnou chorobnou patologickou žárlivost. Je to vlastně takový obranný efekt, když člověk nedokáže tomu druhému věřit. Nejprve bylo vše v pořádku, ale postupem času se její žárlivost stávala silnější až do té míry, že Steven musí pokaždé, když přijde domů z práce, podstoupit test na detektoru lži. Debbi si tímto způsobem ověřuje, zda jí Steven říká pravdu. Já osobně neznám muže, který by nad takovým způsobem vítání jásal, ale Stevenovi to nevadí. Klidně se podrobí všemu, co Debbi chce.

Zdroj: dailymail.co.uk Detektor není ale jediná kontrola, kterou Debbi provádí. Neustále mu kontroluje telefon, výpisy z účtu a e-maily. Když se její manžel třeba dívá na film, kde jsou krásné ženy, tak mu zakrývá oči a nesmí se dívat. Zakazuje mu dokonce chodit s kamarády ven a raději mu neustále kupuje nové herní konzole, jenom aby byl pořád s ní doma. Sama Debbi ven nechodí, protože trpí nadváhou a stydí se vycházet, nesnese totiž posměch jiných lidí a také pokud by sama někam šla, tak by Steven zůstal sám doma a s ním v žádném případě nikam nepůjde, protože ona by nesnesla pohledy kolemjdoucích, jak si je prohlížejí, zvláště pak ženy, které by koukaly na jejího Stevena.

Zdroj: dailymail.co.uk Steven svou Debbi opravdu miluje a jak sám říká: „Ona je ta nejlepší a nikdy jsem nepotkal hodnější a veselejší ženu.” Žárlivosti se Debbi nikdy nezbaví, protože její posedlost přerostla v nemoc. Je to jako závislost na alkoholu s tím rozdílem, že Debbi je závislá na neustálé kontrole svého milujícího snoubence.

Ještě pořád se vám dá, že na vás váš přítel či přítelkyně přehnaně žárlí? Pokud jen velmi málo, je to známka toho, že mu nebo jí na vás záleží a je to ve vztahu zcela normální. Snesli byste ale toto?

Autor:
Publikováno: 22. 10. 2018 12:57 Nahlásit obsah