V roce 2010 se narodila nejkrásnější dvojčata. Koukněte, jak vypadají dnes

V roce 2010 se narodila nejkrásnější dvojčata. Koukněte, jak vypadají dnes Zdroj: littlethings.com

Když se 7. července 2010 narodila jednovaječná dvojčátka Leah Rose a Ava Marie, bylo všem ihned jasné, že tyto dvě dívenky vyrostou v půvabné krásky, které se jen tak nevidí.

Díky netradičnímu zbarvení očí a plavým vláskům získala půl roku po narození jejich maminka velmi lukrativní nabídku od modelingové společnosti. Holčičky dokázaly zaujmout již na první pohled a za vším stojí jejich přirozená krása. Maminka však tuto lákavou nabídku odmítla se slovy, že by to pro její holčičky bylo až příliš.

A jak vypadají dvojčátka dnes? Tento rok jim bude osm let, a ačkoliv na ně rychle veřejnost zapomněla, nyní je tomu úplně naopak. Po osmi letech se na Instagramu objevila jejich společná fotografie, která se okamžitě začala po internetu šířit a získala dívenkám 208 tisíc nových sledujících. Pochopitelně, že se o dívky začaly znovu zajímat modelingové agentury, které se nenechaly tak lehce odbýt, jako tomu bylo dříve.

Zdroj: littlethings.com Holčičky nakonec jednu ze smluv podepsaly a mohou se těšit na úspěšnou dráhu profesionálních modelek. Jak vám se líbí tyto dvojčátka? Podělte se s námi o názory v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 12. 4. 2018 12:03 Nahlásit obsah