Zásaditá voda zabíjí rakovinotvorné buňky! Podívejte, jak si ji doma vyrobit.

Jedním z klíčů, jak udržovat vaše tělo ve zdravém stavu je dopřávat mu tekutiny a stravu, které jsou alkalické. Jednoduchý přístup, jak to udělat a redukovat zároveň riziko rakoviny je vytvářet si zásaditou vodu doma.

Jestli je v blízkosti vašeho domova velký supermarket, který tuto vodu nabízí, zjistíte, že nepatří zrovna mezi ty nejlevnější. Jedna láhev vody vás samozřejmě nedostane do bankrotu, vy si ji však můžete užívat každý den, a tím preventivně předcházet rakovině! Připravili jsme si pro vás jednoduchou a levnou cestu, jak si tuto vodu vlastnoručně vyrobit v pohodlí domova!

My se však s naším článkem vrátíme ke kořenům celého objevu. Celý převrat nastal v brzkých 30. letech 20. století, kdy laureát Nobelovy ceny Otto Warburg zjistil zásadní věc o rakovinotvorném bujení. Zjistil, že rakovinotvorné buňky nemůžou růst v přítomnosti kyslíku. Zásadité prostředí v našem těle je velice okysličené, zabraňuje tedy k tvoření zhoubných buněk a preventivně tak předcházet rakovině. 

Určitě si ze školy pamatujete, že kyselost a zásaditost se měří na stupnici pH. Tato stupnice se pohybuje od 0 do 14. Hodnota 0 značí kyselost, 7 má pH neutrální, 14 je zásaditá. Při nejlepších podmínkách by se pH v našem těle mělo pohybovat kolem hodnoty 7,4, která se pohybuje na alkalické straně neutrality. To je co naše tělo opravdu potřebuje! Naneštěstí, dnešní diety, toxické chemikálie v jídle a pití, stres a nezdravý životní styl velice napomáhají kyselému prostředí. 

Obrácení svého stravování a životního stylu na zásadité potraviny může pomoci vašemu tělu se opět navrátit do rovnováhy. My jsme si dnes pro vás připravili recept na výrobu domácí zásadité vody.

K její přípravě budete potřebovat následující suroviny:

 

  • 1 polévková lžíce Himalájské soli
  • 1 citron, oloupaný a nakrájený na kolečka
  • 2 litry destilované vody


Z těchto surovin vytvořte nápoj a uchovejte jej ve skleněném džbánu. Plastové nádoby by mohli do našeho výtvoru uvolňovat toxické látky z plastu. Tekutiny uchovejte 12-24 hodin v chladném prostředí nebo v lednici. Sami se podívejte, jak postupují v přiloženém videu níže.

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku! 

Autor:
Publikováno: 5. 10. 2016 18:21 Nahlásit obsah
Témata: Zábava Video