Žehlení není pouze výsadou žen: Muži tuto domácí práci změnili v extrémní sport

Žehlení není pouze výsadou žen: Muži tuto domácí práci změnili v extrémní sport Zdroj: Shutterstock.com

Považujete žehlení za nejhorší domácí práci? Tato činnost však nemusí být nuda, zvlášť pokud ji necháte na mužích. Že je pánské pokolení v mnohých věcech vynalézavější, dokazují i fotky na Redditu. Muži se na nich nechali zvěčnit při žehlení, které proměnili v extrémní sport.

V českých domácnostech je žehlení výsadou žen

Není nic horšího než to, když se nám začne v koších kupit vyprané prádlo, které je třeba vyžehlit. Ve většině českých domácnostech padne tato neoblíbená domácí práce na ženu. Žehlení však rozhodně nemusí být nuda, zvlášť když k němu začnete přistupovat jinak. Důkazem jsou muži, kteří na Redditu zveřejnili fotky svého extrémního žehlení v neobvyklých podmínkách.

Muži to vidí jinak: Z nudného žehlení extrémní sport

Žehlení na střeše auta, na lodi, na vojenské základně uprostřed ostřelování, na skále nebo během jízdy na koni? Fotky na Redditu dokazují, že v mužském světě nejde o nic neobvyklého. Muži, kteří se na této sociální síti navzájem „vyhecovávají“, se snaží posouvat hranice dál a dál. V jejich podání se z nudného žehlení stává extrémní sport. Každý z mužů se přitom snaží dokázat, že je ten nejlepší a nejodvážnější.

Žehlička není v mužském podání zapojená do elektřiny

Extrémní žehlení ovšem není v mužském podání žádnou domácí prací, protože ve většině případů není žehlička zapojena do elektřiny. Muži tak nedosáhnout kýženého výsledku. Jejich vynaložené úsilí se však soustředí na výkon a odvahu. Ostatně můžete se o tom přesvědčit i v následující fotogalerii.

Galerie Žehlení jako mužský extrémní sport Žehlení jako mužský extrémní sport Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 26. 11. 2019 10:25 Nahlásit obsah