Zjistil, že ho snoubenka podvádí, přesto si ale počkal na svatební den. Sledujte, co udělal!

Jaká je vaše nejhorší představa, co se může stát při svatebním obřadu? Děsí vás třeba, že partner na svatbu nedorazí nebo řekne ne? Obojí zní strašlivě, ale co třeba takový manželský slib během kterého partner vyzradí nevěru? S tím se musela vypořádat tahle krásná nevěsta přímo před zraky všech svatebčanů!

Svatební sliby jsou pro muže stresující. Vyznat se ze svých citů před celou rodinou a přáteli může dát zabrat. Své o tom ví i ženich z následujícího videa. Ten si dal na svatebním slibu opravdu záležet. Bohužel však přistupoval k oltáři s určitým plánem, kterým měl být ostudou pro dva svatebčany. Nebudete tomu věřit, ale měl spadeno na svoji nastávající a svědka! Přesně tyto dvě osoby se totiž tajně scházeli za jeho zády a byli milenci! Ženich tuto nevěru zjistil a připravil na svatební den velice šokující překvapení! Podívejte se na reakce v sálu i na oba nevěrníky, kteří nevěřili vlastním očím!

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 21. 3. 2017 13:07 Nahlásit obsah