Zveřejnil fotografii své přítelkyně na Twitteru. Nevšiml si ale drobného detailu nad postelí

Zveřejnil fotografii své přítelkyně na Twitteru. Nevšiml si ale drobného detailu nad postelí Zdroj: dailymail.co.uk

Když 22letý Maison Vallance z amerického Tennessee zveřejnil na sociální síti Twitter fotku své přítelkyně Meghan, nečekal, že se kvůli malému detailu strhne takový povyk.

Celá fotografie vznikla tak, že Maisonova matka po něm chtěla půjčit triko, které bylo rodinným talismanem – bylo na něm vyšito jejich příjmení. Maison však tohle tričko nemohl nějakou dobu najít, a když jej po náročném hledání konečně našel, chtěl se o tuto radostnou novinu ihned se svou matkou podělit.

Na fotce se však Meghan tak krásně smála, že musel tuto podle něj úžasnou fotku zveřejnit i na svém twitterovém profilu.  

Zdroj: dailymail.co.uk Jenže jak už to tak bývá, uživatelé na sociálních sítích si všimnou i sebemenších detailů a začnou být velmi zvídaví. V případě této fotografie šlo o podivná lana, která se nacházela nad postelí. Okamžitě se u příspěvku začaly objevovat komentáře s otázkami, na co tam ty lana jsou. Maison věděl, že je již pozdě příspěvek smazat anebo nějak lhát, proto se přiznal k tomu, že tam jsou kvůli „omezení pohybu“.

Zdroj: dailymail.co.uk Naštěstí když tuto fotografií posílal své mamince, fotka se ořízla a tak na ní lana nebyla vůbec ukázána. Maison statečně tohle své faux pas vzal s humorem a ani později fotku ze svého profilu nesmazal.

Autor:
Publikováno: 24. 4. 2018 20:04 Nahlásit obsah