10 zajímavostí o ochlupení v intimních partiích. Tohle jste jistě netušily!

Zajímavost 5: Růst chloupků může bolest

Několik žen také potvrdilo, že poté co se zbavily svých chloupků žiletkou či voskem, dorůstání bylo pro ně velmi nepohodlné, svědilo je to a některé také uvedly, že je to dokonce i bolelo.

Zajímavost 6: Odstraňování chloupků v období menstruace je bolestivější

Podle studie publikované v časopise Clinics, mají ženy nižší práh bolesti během premenstruační a menstruační fáze jejich cyklu. Doktorka Singh to vysvětlila tak, že odstraňování chloupků během menstruace je mnohem bolestivější kvůli tomu, že jsou tyto partie v tomto období více prokrvené.

Zajímavost 7: Chloupky po oholení nerostou silnější

Mnoho lidí se domnívá, že pokud si své chloupky v intimní partii oholí, později jim narostou chloupky silnější a mnohem více viditelné, což je ovšem jen mýtus. Když se podíváte na chlup, který rostl přirozeně a nebyl nikdy oholen, můžete vidět, že rostl do tvaru šípu – což znamená, že byl na konci zúžen. Ovšem když si tento chloupek oholíte, jak bude dorůstat, jeho konec nebude zúžený ale rovný, což působí, že je mnohem viditelnější a silnější než předtím. Jednás e tak jen o optickou iluzi.

Zajímavost 8: Někteří lidé mají rozdílnou barvu ochlupení než je jejich barva vlasů

Podle doktorky Wendy Askew se barva chloupků v našich intimních partiích spíše přibližuje barvě našeho obočí než vlasů.

Zdroj: Shutterstock.com

Zajímavost 9: Mít chloupky v intimních partiích je hygieničtější

Dalším mýtem je to, že si ženy myslí, že nemít chloupky je mnohem více hygienické, než je naopak mít. To ovšem není pravda. Je zapotřebí udržovat správnou hygienu, a pokud tomu tak je, pro naše partie i naše tělo je prospěšnější ochlupení „tam dole“ mít.

Zajímavost 10: To, jak váš klín vypadá, záleží jen na vás

Bez ohledu na to, co je anebo není moderní, co se mužům libí či nelíbí, to jak váš klín vypadá, je čistě jen na vás a je to jen vaše volba!

strana 2 / 2
Autor:
Publikováno: 29. 5. 2017 14:38 Nahlásit obsah
Loading...