9 důvodů, proč je dobré, když má žena pár kilo navíc. Budete se divit!

9 důvodů, proč je dobré, když má žena pár kilo navíc. Budete se divit! Zdroj: Shutterstock.com

Co si budeme nalhávat, žádná z nás není spokojená se svou postavou. Jiní nám ji mohou chválit až do nebes, ale my si stejně budeme myslet to své. A která žena by veřejně přiznala, že se jí její postava líbí a že je hubená? Žádná, že? Tak si pojďme ukázat 9 důvodu, proč je lepší mít těch pár kilo navíc.

Muži to milují

Skoro každý muž vám řekne, že má raději oblejší tvary na ženách než žádné. Určitě jste také zaregistrovaly to, že když pár deka přiberete, vás miláček si toho ani nevšimne. Tak proč se stresovat s něčím, co jiným připadá atraktivní?

Větší prsa

Většině žen se s pár kily navíc zvětší prsa. Když se také rozhlédneme kolem sebe, všimněte si, že nenajdete žádnou boubelku, která by neměla ve výstřihu krásná plná ňadra. Takže vysvětlení je jednoduché, bez tuku ve výstřihu prostě nic nebude!

Vypadáte více sexy

Určitě je mnohem příjemnější pohled, nejen pro muže, na ženu v krásném svůdném spodním prádle, které je vyplněno a jen nevisí jako na ramínku, nemyslíte? Klidně si také můžete dopřát upnuté džíny, ve kterých vynikne váš kulatý a plný zadeček.

Zdroj: Shutterstock.com

Lepší sex

Už se provedlo několik desítek studii na toto téma a všechny se shodly na stejném výsledku. Ženy, které mají nějaké to kilo navíc, si sex dokážou užívat mnohonásobně více a jsou při něm i více aktivní. To také potvrdilo 88 % mužů, že si sex užilo více s boubelkou než se štíhlou ženou.

Nikde netlačíte

To souvisí i s předešlým bodem. Nikde svého drahého nebudete tlačit ostrými hranami a kostmi, které by vám vyčuhovaly. Ať už budete spolu jen ležet a odpočívat, tak i u postelových hrátek.

Alkohol vás hned tak neporazí

Že vám panák whisky nebo jakéhokoliv tvrdšího alkoholu nic moc nedělá? To nebude vaši tvrdou náturou! Takže se nemusíte bát, že by vás nějaký chlápek v baru opil jen jednou skleničkou, a kdyby se mu už povedlo vás čirou náhohou opít, bude ho to stát o pár stovek víc!

Vypadáte mladší

A to teď i později. Tuk prostě tvářičkám nesmírně sluší. Netvoří se vám totiž tolik vrásky, pleť je více vyživená a napnutá. Ani nemusíte používat tolik make-upu, protože máte i krásnou zdravou barvu a lesk.

Zdroj: Shutterstock.com

Delší život

Jestliže se tedy nestresujete dietami každý měsíc a nevypadáte jako hromádky neštěstí, bývají ženy s pár kily navíc i mnohem veselejší. Také hlavně proto, že si sem tam neodpustí nějakou tu sladkost a tím lépe zvládají stresové situace.

Únosci nemají šanci

A poslední výhodou, proč si s pár kily nelámat hlavu je ta, že kdyby vás někdy někdo náhodou chtěl unést, budou to mít s vámi o dost těžší. A to už za to přece stojí, ne?

Takže dámy nezapomeňte, jestli máte nějako to kilo navíc, netrapte se jím a udělejte z něj svou přednost, protože není nic krásnějšího než zdravě sebevědomá žena!

Autor:
Publikováno: 6. 11. 2016 10:55 Nahlásit obsah