Chtěla zhubnout, tak celých 8 měsíců jedla jen tři jablka. Podívejte, co to udělalo s jejím tělem!

Osm měsíců Victoire žila v bublině, kterou jí ostatní záviděli, ale ona to vnímala jako nejhorší období dosavadního života. Neustálý stres, podvýživa, deprese a stále se zoršující bulímie ji dohnaly až k pokusu o sebevraždu. Po tomto incidentu se rozhodla s úspěšně rozjetou kariérou modelky skoncovat.

Po tom, co si v sobě Victoire všechno srovnala a během pěti let se uzdravila, vyšla její šokující kniha. Jednou z nezapomenutelných postřehů je, že všemi obdivovaný Karl Lagerfeld se nechal slyšet, že kabáty od Chanellu prostě nikdy nepadnou dívkám, které mají prsa. Victoire v knize ale upozorňuje na to, že je normální mít prsa a měly by se tedy šít kabáty na normální ženy. Po vydání knihy se ve Francii odsouhlasil zákon, který zakazuje moc hubeným modelkám dostávat pracovní zakázky. Podle Victoire je to cesta k lepším zítřkům. 

Sama Victoire je jednou z mála dívek a žen, které si řekly dost a zachránily si život. Nyní po pěti letech je z ní štíhlá, ale zdravě vypadající mladá žena, která má konečně normální velikost a radost ze života. Posuďte a porovnejte její vzhled sami na forografiích!

Zdroj fotografií: victoire macon dauxerre/Instagram

strana 2 / 2
Autor:
Publikováno: 17. 7. 2016 15:33 Nahlásit obsah