Co se stane, když ráno na lačno vypijete jablečný ocet se sodou? Výsledky jsou až překvapivé!

Co se stane, když ráno na lačno vypijete jablečný ocet se sodou? Výsledky jsou až překvapivé! Zdroj: Shutterstock.com

O tom, jak je jablečný ocet a dokonce i jedlá soda pro naše tělo prospěšná, jsme již napsali nesčetně mnoho článků. Ovšem v žádném z nich tyto dvě suroviny nebyly pospolu. Proto pro vás dnes máme recept na opravdu zázračný nápoj, který vás dobije potřebnou energií a navíc vás omladí o desítky let?  

Jablečný ocet totiž obsahuje vitamíny A a B, také mastné kyseliny, draslík, zinek, síru a v neposlední řadě i železo. A právě tím, že obsahuje vysoký podíl síry, dokonale náš metabolismus pročistí a zajistí, aby byla naše pokožka hebká, mladistvá a bez vrásek!

Nicméně někteří mohou namítat, že tyto dvě suroviny mají naprosto odlišné pH. Ovšem při této kombinaci jsou rozdílné hodnoty pH pro naše tělo více než prospěšné.

Co budete potřebovat:

  • sklenici teplé vody
  • špetku jedlé sody
  • lžíci jablečného octa

Zdroj: Shutterstock.com Poté stačí jen všechny ingredience smíchat dohromady a vypít. Mějte však na paměti, že byste denně měli vypít maximálně tři sklenice tohoto nápoje ráno nalačno a poté vždy 2 až 3 hodiny před jídlem.

Nápoj z vašeho těla odplaví toxiny, zlepší a sjednotí tón vaší pleti, také pomůže probudit zpomalený metabolismus a dodá vám energii po dlouhé zimě.

Autor:
Publikováno: 26. 5. 2017 10:09 Nahlásit obsah