Co se stane s vašimi prsy, když přestanete nosit podprsenku? Rozdíl je skutečně propastný!

Co se stane s vašimi prsy, když přestanete nosit podprsenku? Rozdíl je skutečně propastný! Zdroj: Shutterstock.com

Díky dnešní době máme na výběr z velkého množství podprsenek. Krajkové, hladké, push-upky, bez výztuže, bez kostic a mnoho jiných. Přesto spousta z nás žen, jakmile dojde domů, první co odhodí, je podprsenka. Najdou se ale i takové, které by si to bez ní nedokázaly ani představit a klidně v ní i spí.

Věděly jste ale, že ve skutečnosti jsou podprsenky jen módní trik a vlastně je vůbec k tomu, aby vaše prsa vypadala atraktivnější, nepotřebujete? Každodenní mačkání prsou do podprsenky má mnoho negativních důsledků, než jste si kdy vůbec myslely. Navíc, ženská prsa bez podprsenky je pro může jeden z nejhezčích pohledů vůbec!

Zdroj: Shutterstock.com

Zvětší se vám

Jednoho dne se probudíte a z vašich dvojek najednou budou krásné trojky. Že to zní jako sen? Kdepak, je tomu doopravdy tak! Bez podprsenky vaše prsní svaly posílí a přirozeně se posunou výš.

Zlepší se tvar

To souvisí s předešlým bodem. Spousta žen nošením podprsenky kompenzuje povislá prsa. Ale i v tomto případě posílení prsních svalů pomůže prsa pozvednout.

Lepší pocit

Koupit podprsenku, která nám perfektně sedne je umění, a proto můžeme vidět, zejména u mladých děvčat, jak jim podprsenka čouhá z pod tílka ven. Je to proto, že zvolili buďto špatnou velikost košíčků a nebo špatnou velikost obvodu. Jestliže se tedy rozhodnete si podprsenku nevzít, uvidíte, jak šíleně pohodlné to najednou bude.

Zdroj: Shutterstock.com

Ušetříte

Schválně spočítejte, kolik podprsenek máte doma a zkuste si vzpomenout, kolik tak asi stály. A jak často si kupujete novou? Obrovská suma, že? A i tento problém vám při nenošení podprsenky odpadne. Ušetřené penízky můžete využít k něčemu určitě lepšímu, třeba takové nové boty nejsou vůbec špatný nápad!

Pochopitelně, ne vždy se hodí vyrazit do společnosti bez podprsenky, existují situace, kdy je to dokonce vyžadováno. Pokud budete mít ale možnost, vyzkoušejte to. Nejlepší doba je určitě léto, protože existují i topy, pod které se podprsenka vyloženě nenosí!  

Autor:
Publikováno: 24. 10. 2016 09:11 Nahlásit obsah