Co všechno o vás prozradí čáry na zápěstí? Budete překvapeni!

Co všechno o vás prozradí čáry na zápěstí? Budete překvapeni! Zdroj: Shutterstock.com

To, že čáry na rukou dokáží říct o člověku spoustu věcí, již víme, ale že stejnou vlastnost mají i čáry na zápěstí? To jste jistě netušili!

Čáry na zápěstí nám mohou vyprávět o našem zdraví, o hlavních rysech naší povahy, ale také o naší budoucnosti.

FOTO: Palmistry2010.blogspot.com

1. Čára

Většina lidí může na zápěstí pozorovat pouze dvě linie čar. První linie je ta, kterou uvidíte při pohybu zápěstím. Zpravidla to bývá ta nejvýraznější a nejdůležitější z čar.

Pokud ji máte opravdu viditelnou, znamená to, že máte pevné zdraví a jste velmi vitální člověk. Pokud je v některých místech přerušovaná, říká vám, abyste v určitém směru změnili svůj život. A pokud se tato čára na konci rozdvojuje, vaše cíle, které jste si vytyčili, se splní.

2. Čára

Jedná se o druhou čáru odspodu. Při pohybu zápěstím můžete říct, zda je krásně plynulá nebo přerušovaná. Pokud je plynulá, zažíváte ve svém životě spíše úspěchy než neúspěchy. A pokud je umístěna co nejblíže k první čáře, znamená to, že vás potká bohatství. Naopak když je přerušovaná, signalizuje finanční problémy.

3. Čára

Tato čára je velmi výjimečná, ne každý ji totiž má. Pokud je již na první pohled zřetelná, znamená to, že máte na okolí velký vliv a dokážete na lidi působit tak, že zcela podlehnou vašemu vnitřnímu kouzlu. Také působíte na okolí velmi pozitivně, jak doma tak i v práci. Kdo vás pozná, nikdy na vás nezapomene.

FOTO: Higherperspectives.com

4. Čára

Je to vzácná čára, v dřívějších dobách byla označována za požehnání a v některých i za prokletí. Ten, kdo má čtvrtou čáru má v ní napsán dlouhý život se spoustou dětí.

Také se může stát, že se vaše čáry budou prolínat. Znamená to, že vy jediný máte nad svým životem kontrolu a nenecháte se nikým a ničím zviklat.

A co o vás řekly vaše čáry na zápěstí? Věříte jim? Podělte se s námi v komentářích! 

Autor:
Publikováno: 20. 9. 2016 11:58 Nahlásit obsah